Polska Federacja Szpitali zaprasza na 3rd Annual Medical Tourism Conference.

Międzynarodowa konferencja branży turystyki medycznej po raz pierwszy organizowana jest w Polsce w dniach 30-31 marca 2017 roku. Nie można przegapić tej największej imprezy turystyki medycznej w Europie, zrzeszającej corocznie ponad 100 decydentów i ekspertów z branży.

Konferencja dedykowana jest przedstawicielom branży medycznej, szpitalnej, firmom ubezpieczeniowym, pośrednikom medycznym, konsultantom i innym przedstawicielom branży turystyki medycznej. Jest to 3 edycja konferencji, a dwie wcześniejsze edycje odbyły się w Pradze (2016) i w Budapeszcie (2015).

Turystyka medyczna jest sektorem polskiej gospodarki, który jest wspierany finansowo przez Ministerstwo Rozwoju w roku 2017. Polska Organizacja Turystyczna (POT) prowadzi program promocji turystyki prozdrowotnej na rynkach międzynarodowych w latach 2017-2019. Dodatkowo, Polska jako jedyny kraj wśród krajów Europy Środkowo- Wschodniej została umieszczona na mapie światowych preferowanych destynacji w turystyce medycznej wg. Medical Tourism Index i w tym roku Polska ma szansę pokazać swoją pozycję lidera podczas międzynarodowej konferencji branży turystyki medycznej 3rd Annual Medical Tourism CE Conference  w Warszawie.

Obecność na międzynarodowej konferencji turystyki medycznej zapowiedzieli przedstawiciele Litwy, Łotwy, Czech, Słowacji i Węgier.

Patronat honorowy dla 3rd Annual Conference CE zapowiedziały takie organizacje, jak:

OSSP (Ogólnopolskie Stowarzyszenie Szpitali Prywatnych), PAMT (Polskie Twarzystwo Turystyki Medycznej), Polska Federacja Szpitali, , IBRIMT (Instytut Badan Rozwoju Turystyki Medycznej), Lazarski University, Klaster PIKMED, PWC, EUCP.

Międzynarodowa konferencja branży turystyki medycznej odbędzie się w Hotelu Sofitel w Warszawie w dniach 30- 31 marca 2017 roku.

Program konferencji w załaczeniu.

Specjalna PROMOCJA na udział w 3rd Annual Medical Tourism Conference w Warszawie.

Dla Członków Federacji cena za uczestnictwo to 400 Euro zamiast 1099 Euro.

W związku z rosnącym zainteresowaniem partnerów współpracujących z Medical Travel Partner międzynarodową konferencją turystyki medycznej organizator przygotował specjalną zniżkę w wysokości ponad 50% za uczestnictwo dla zainteresowanych podmiotów, którzy się zgłoszą do 15 marca 2017 roku i wypełnią zgłoszenie – w załączeniu formularz PDF, który należy wypełnić i wysłać na adres m.rutkowska@medicaltravelpartner.plProgram i formularz