Szanowni Prezesi oraz Dyrektorzy Szpitali zrzeszonych w PFSz,

przesyłamy ofertę na automatyczny robot do dezynfekcji i czyszczenia powierzchni od firmy Medim,

“W naszych robotach sprzątających celowo oddzieliliśmy zbiorniki do odzyskiwania czystej i brudnej wody. To dlatego, że chcieliśmy zastosować rewolucyjną koncepcję używania czystej wody do czyszczenia podłóg! Jeśli zastanawiasz się nad zakupem autonomicznych robotów czyszczących po raz pierwszy, nalegaj na robota, który czyści czystą wodą i mów „nie” każdemu, kto oferuje systemy „filtracji”, które rzekomo oczyszczają zbieraną z podłogi brudną wodę do ponownego użycia. Wynika to z faktu, że nie ma na świecie systemu filtracji w autonomicznym robocie czyszczącym, który mógłby filtrować zanieczyszczenia chemiczne i biologiczne. Autonomiczny robot czyszczący, który wykorzystuje filtr zanieczyszczeń chemicznych, rozprzestrzenia jedynie zarazki i wirusy po całym obiekcie, ponieważ nie może filtrować zanieczyszczeń biologicznych (tj. wirusów).

Roztwory dezynfekujące

Bezpieczeństwo i ochrona na pierwszym miejscu

Bezpieczeństwo jest naszym najwyższym priorytetem, dlatego robot do czyszczenia podłóg jest wyposażony w zintegrowaną technologię unikania kolizji, która wykorzystuje kamery 3D i czujniki laserowe do rozpoznawania przeszkód i wymijania ich. Dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak przyciski e-stop, zderzaki i zintegrowane światła ostrzegawcze, pomogą chronić przedmioty , pacjentów i personel podczas pracy, a tylne odkurzacze i belki ssące zapewniają, że podłogi są czyste, suche i bezpieczne do użytku publicznego już zaraz po czyszczeniu. A ponieważ wiemy, że lubisz dbać o bezpieczeństwo i zadowolenie ludzi, z przyjemnością informujemy ,że praca robota do czyszczenia podłóg to przyjemny dla ucha poziom hałasu wynoszącym zaledwie 72 dB.

Pomóż Ziemi i swojemu budżetowi

Wytrzymała konstrukcja robota oraz wiodące w branży silniki i siłowniki zapewniają, że robot będzie działać przez wiele lat. Podwójne zbiorniki na wodę o pojemności 120 litrów i akumulatory o wytrzymałości przemysłowej pozwalają robotowi pracować do 6 godzin na jednym ładowaniu, utrzymując niskie koszty energii przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności. Trzy tryby filtrowanego przepływu wody skutecznie dozują wodę i roztwór czyszczący i dezynfekujący do głowicy czyszczącej, aby oszczędzać zasoby.

Dodając środek dezynfekujący do standardowego zbiornika czystej wody, usuwamy wirusy i bakterie z podłóg. Środkiem dezynfekującym, który okazał się skuteczny w zabijaniu COVID-19 i jest zalecany do czyszczenia powierzchni, jest 0,5% środek czyszczący nadtlenkiem wodoru . Podobne roboty są obecnie użytkowane w wielu najlepszych szpitalach na świecie, które zajmują się zwalczaniem epidemii COVID-19″

 

Automatyczne Roboty sprzątające MEDIM

Kontakt w sprawie oferty

Piotr Kuczyński
Dyrektor

MEDIM Sp. z o.o.
ul. Puławska 45 B
05-500 Piaseczno
tel. kom. 502 197 087
Piotr.Kuczynski@medim.pl
tel. 22 570 9000