FORMEDIS Medical Management & Consulting to zespół doświadczonych ekspertów i konsultantów w zarządzaniu działalnością operacyjną i inwestycyjną podmiotów leczniczych.

“Specjalizujemy się w realizacji audytów i programów naprawczych dla szpitali publicznych, strategicznym doradztwie biznesowym dla placówek prywatnych oraz pełnieniu roli doradców transakcyjnych w procesach fuzji/przejęć realizowanych w branży medycznej i pochodnych.

Obecność na rynku doradztwa branżowego od 2010 r. pozwala nam na dzielenie się z naszymi Klientami doświadczeniem oraz dobrymi praktykami pozyskanymi przy realizacji zróżnicowanych projektów.

Wśród naszych klientów są zarówno małe podmioty lecznicze, jak również szpitale powiatowe i marszałkowskie oraz ich właściciele (samorządy), a także pozostali interesariusze rynku medycznego.

Współpracowaliśmy m.in. z Ministerstwem Zdrowia, Urzędem Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego, Starostwami Powiatowymi, PGE Polską Grupą Energetyczną, EMC Instytutem Medycznym, PZU Zdrowie, Neuca, Grupa Grassavoye, Swissmed, Jai Kudo Polska, Essilor International.

Głównym celem FORMEDIS jest poprawienie krajowego systemu opieki zdrowotnej oraz rozwinięcie rynku usług medycznych w Polsce poprzez podzielenie się naszą wiedzą wypracowaną w trakcie ponad 30-letniej praktyki zawodowej realizowanej na stanowiskach menedżerskich oraz doradczych w prywatnej i publicznej ochronie zdrowia.

W skład Zespołu FORMEDIS Medical Management & Consulting wchodzą profesjonaliści z bogatym doświadczeniem w branży medycznej oraz zarządzaniu w ochronie zdrowia.

Dzięki 30-letniej obecności na rynku usług medycznych są ekspertami optymalizacji funkcjonowania placówek medycznych i ich strategii rozwoju, ekonomii zdrowia oraz procesów restrukturyzacyjnych w ochronie zdrowia.

 

Dzięki ciągłemu dążeniu do podnoszenia naszych kompetencji i metodyki pracy staliśmy się wiodącym ekspertem i doradcą ochrony zdrowia w Polsce.

Przesyłamy:

Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy Państwa również do śledzenia Newsletter’a FORMEDIS zawierającego komentarze ekspertów rynku ochrony zdrowia do aktualnych wydarzeń branżowych – link do subskrypcji:https://formedis.pl/newsletter-zapis/