Rozpoczęta transformacja systemów ochrony zdrowia umożliwia pacjentom dostęp do tańszej i bardziej dopasowanej do ich potrzeb opieki medycznej. A co z cyfryzacją placówek medycznych? Muszą one zadbać o wydajną infrastrukturę IT, która umożliwi dostarczanie usług zdrowotnych w sposób optymalny, z korzyścią dla nich samych.

Comarch Optimed NXT to system klasy HIS, który wspomaga i ułatwia pracę personelu medycznego. Dzięki niemu, pracownicy w różnych miejscach – w gabinecie, na oddziale, na bloku operacyjnym czy w pracowni – obsługują oprogramowanie, którego interfejs jest bardzo podobny i tak samo intuicyjny.

  • Czy każda jednostka medyczna może z niego korzystać?
  • W jaki sposób zapewnia bezpieczeństwo danych wrażliwych?
  • Jak przygotowany jest do rozwijającego się rynku e-usług?

Na te i inne pytania odpowiedzi zostały udzielone w wywiadzie, który został poświęcony innowacjom w systemie Optimed NXT. Zachęcamy do przeczytania: https://www.comarch.pl/healthcare/artykuly-comarch-healthcare/skuteczne-i-oplacalne-zarzadzanie-placowka-medyczna-innowacje-w-systemie-optimed-nxt/

Chcesz dowiedzieć się więcej o efektywnym zarządzaniu placówkami medycznymi? Zapisz się na webinar Recepta na cyfryzację z zyskiem, którego patronem jest Polska Federacja Szpitali. Webinar obędzie się już 9 listopada o godzinie 11:00!

Zapisy na webinar:  https://events.comarch.com/healthcare/recepta-na-cyfryzacje-z-zyskiem/