VireWall Polska od początku tego roku prowadzi zaawansowane rozmowy z jednostkami szpitalnymi w zakresie skutecznego wsparcia zespołów epidemiologii i zakażeń. Ciągłe analizy potwierdzają słuszność angażowania coraz to nowszych i zaawansowanych rozwiązań dekontaminacji przestrzeni szpitalnej.

VireWall Polska od początku swojej działalności potwierdza, że oferta urządzeń do tego procesu powinna być tożsama z właściwym celem ich przeznaczenia. Ich zaangażowanie to przede wszystkim realne wsparcie zarówno personelu jak i dyrekcji w zakresie skutecznej eliminacji zagrożeń, funkcjonującymi na co dzień w Państwa środowisku.

“Zarówno oddziały intensywnej terapii, obszarów SOR, izolatek jak również pomieszczeń o klasie S1, gdzie jakość powietrza i powierzchni jest istotna z punktu widzenia pacjenta, ale również personelu, to obszary które w znaczącym stopniu wspieramy działalnością naszych urządzeń. Z prowadzonych konsultacji ze środowiskiem personelu szpitalnego wiemy, że każdy szpital potrzebuje ciągłej i systemowej eliminacji zagrożeń. Toteż staramy się stale – przy współpracy z wybranymi jednostkami – pracować nad badaniami przy unieszkodliwianiu opornych i niebezpiecznych patogenów” mówi Rafał Torczyński, CEO VireWall.

Oczyszczacz VireWallSterylizator VireWall

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielami firmy!

Rafał Torczyński
tel: 662-470-809

Andrzej Mamaj
tel: 668-518-078