Prometriq zaprasza menedżerów ochrony zdrowia na wykład inauguracyjny MBA (webinarium).
Zapraszamy również do zapoznania się z załączoną prezentacją dotyczącą kryteriów wyboru studiów MBA oraz nagraniem zrealizowanym w ramach XVI Konferencji Hospital and Healthcare Management.

Szanowni Państwo, już 22.10.2022 roku (sobota) o godz. 8:30odbędzie się inauguracja 42. edycji studiów podyplomowych Prometriq Executive MBA – Zarządzanie w ochronie zdrowia.
Wykład inauguracyjny “O kilku problemach zdrowia publicznego w trudnych czasach” wygłosi prof. dr hab. Włodzimierz Cezary Włodarczyk (Instytut Zdrowia Publicznego Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie).

W drugiej części spotkania dr Piotr Szynkiewicz, prezes zarządu Prometriq Akademii Zarządzania w Sopocie, przedstawi wykład pt. „Specyfika ekonomiki i zarządzania w ochronie zdrowia”.
Zakończenie spotkania przewidziane jest na godzinę 15.30.

Zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu mba@prometriq.pl, tel. 698 101 798.

Webinarium jest pierwszym w ramach 42. edycji studiów podyplomowych MBA w ochronie zdrowia, które Prometriq Akademia Zarządzania organizuje we współpracy z Uniwersytetem SWPS (jedyną polską uczelnią niepubliczną posiadającą status uniwersytetu) oraz Porto Business School (Szkołą Biznesu Uniwersytetu w Porto) – instytucją posiadającą międzynarodowe akredytacje MBA – AMBA i AACSB.

Informacje na temat studiów Prometriq Executive MBA oraz opinie absolwentów dostępne są na stronie www.prometriq.pl

Zapraszamy do zapoznania z prezentacją z wystąpienia dr. Piotra Szynkiewicza podczas XVI Konferencji Hospital and Healthcare Management w Warszawie, wystąpienie jest dostępne pod linkiem: https://vimeo.com/761016857/6b3fd47d90