GRUPY ZAKUPOWE SZPITALI

PFSz już od momentu powstania zachęca szpitale do realizacji zakupów poprzez stworzenie grupy zakupowej. Federacja po przeanalizowaniu różnych możliwości powierzyła do zadanie niezależnemu operatorowi BATNA Group.

0%
oszczędności
0
średnio mniej wydatków

KONTAKT

Aleksandra Warzecha, Koordynator Grup Zakupowych

e-mail: aleksandra.warzecha@batnagroup.pl

tel. kom. +48 533 885 999

tel. stacj. +48 22 350 9090

fax. +48 22 350 9092

Brak opłat.

Udział w ww. grupach jest i będzie dla szpitali zrzeszonych w PFSz całkowicie bezpłatny na każdym etapie współpracy. BATNA Group będzie pobierać jedynie od dostawcy określony, trasparentny procent od wartości wolumenu z określonym pułapem maksymalnym.

Analiza.

W celu wzmocnienia pozycji szpitali Federacji w stosunku do Wykonawców i stworzenia jak najkorzystniejszych dla Państwa opisów przedmiotu zamówienia BATNA Group, specjalnie dla członków PFSz przygotowuje analizy i raporty dla każego szpitali na podstawie historycznych danych.

Poufność.

Gwarantujemy całkowitą poufność danych – informacje przedstawione w analizie znane będą tylko Analitykowi BATNA Group oraz Dyrekcji Szpitala. Przed otrzymaniem danych BATNA Group podpisuje jednostronne oświadczenie o zachowaniu poufności.

Aktualności

  • Zrzut ekranu 2017-01-30 o 13.44.13

Sukces grupy zakupowej szpitali pod egidą PFSz !

January 18th, 2017|0 Comments

Grupa Batna, operator grup zakupowych i członek wspierający PFSz z przyjemnością informuje, że dzięki współpracy z Polską Federacją Szpitali, udało się zakończyć ze znaczącym sukcesem największy w Polsce przetarg na dostawę rękawic medycznych.

“Stworzyliśmy Grupę Zakupową, w […]