Przedsiębiorco,

dołącz do akcji „Rabat dla Medyka”

 

Wystartowała ogólnopolska akcja pod hasłem „Rabat dla Medyka”, organizowana przez Polską Federację Szpitali – najbardziej reprezentatywną organizację pracodawców szpitali w kraju. Do udziału w akcji zaproszone są wszystkie przedsiębiorstwa, które dobrowolnym rabatem dla personelu medycznego chcą wesprzeć medyków, walczących  z pandemią Covid-19 w podmiotach leczniczych.

 

Już ponad rok personel medyczny nieustannie walczy z pandemią Covid-19 w Polsce. Aby choćby minimalnie odwdzięczyć się Medykom za ich trud i ciężką pracę, zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa do udziału w akcji „Rabat dla Medyka”. Udział w akcji jest dobrowolny. Wystarczy zgłosić chęć udziału w akcji i rabat, jaki dana firma proponuje personelowi medycznemu. Pamiętajmy, że Medycy to nie tylko lekarze, ale w równej mierze pielęgniarki, farmaceuci, ratownicy medyczni, fizjoterapeuci, diagności laboratoryjni, opiekunowie medyczni, technicy medyczni oraz inny personel mający kontakt z pacjentami lub wspomagający wykonywanie procedur medycznych.

 

Polska Federacja Szpitali przygotowała dedykowane logo akcji, którym mogą dysponować zaangażowane firmy. Wierzymy w moc ludzkiej solidarności i bezinteresownej chęci pomocy, a także w siłę odpowiedzialności społecznej polskich przedsiębiorców (Corporate Social Responsibility).  Zachęcamy do używania hashtagu #RabatdlaMedyka w mediach społecznościowych.

 

Kontakt dla firm zainteresowanych udziałem w akcji:

Urszula Szybowicz

Dyrektor Operacyjna

Polska Federacja Szpitali

urszula.szybowicz@pfsz.org

 

#RabatdlaMedyka               #PolskaFederacjaSzpitali                         #PFSz