GRUPY ZAKUPOWE SZPITALI

PFSz już od momentu powstania zachęca szpitale do realizacji zakupów poprzez stworzenie grupy zakupowej. Federacja po przeanalizowaniu różnych możliwości powierzyła do zadanie niezależnemu operatorowi BATNA Group.

JAK TO DZIAŁA?

Zasada działań jest niezwykle prosta: BATNA Group łączy zapotrzebowanie kilku szpitali, uzyskując wolumen zamówienia na tyle atrakcyjny dla dostawcy, by mógł zaoferować niższą cenę lub wyższą jakość. Dzięki temu jako Szpital będący uczestnikiem Grupy Zakupowej oszczędzają Państwo środki i czas na inne cele.

KONTAKT

Koordynator Grup Zakupowych:

tel. kom. +48 533 885 999

tel. +48 22 350 9090

e-mail: szpitale@batnagroup.pl

Brak opłat.

Udział w ww. grupach jest i będzie dla szpitali zrzeszonych w PFSz całkowicie bezpłatny na każdym etapie współpracy. BATNA Group pobiera jedynie od Wykonawcy, transparentny procent od wartości wolumenu z określonym pułapem maksymalnym.

Analiza.

W celu wzmocnienia pozycji szpitali w stosunku do Wykonawców i uzyskania jak najkorzystniejszych dla Państwawarunków handlowych, specjalnie dla członków PFSz BATNA Group może przygotować analizy i raporty w oparciu o dane z Państwa aktualnych umów.

Poufność.

Otrzymujecie Państwo gwarancję całkowitej poufności danych– informacje przedstawione w analizie znane będą tylko Analitykom BATNA Group oraz wybranym Przedstawicielom Szpitala. Przed otrzymaniem danych BATNA Group może podpisać jednostronne oświadczenie o zachowaniu poufności.

Aktualności

  • komputer_email_3

Elektronizacja w zamówieniach publicznych

October 30th, 2018|0 Comments

BATNA Group, jako lider doradztwa zakupowego, a jednocześnie firma posiadająca duże doświadczenie w realizacji zamówień publicznych dla Szpitali, przeprowadziła rozeznanie, w wyniku którego jest w stanie zarekomendować Państwu narzędzie do obsługi zamówień publicznych, które spełnia […]

  • 55eb9929190ed_o,size,969x565,q,71,h,348302

Rozstrzygnięcie kolejnego przetargu na rękawice

September 30th, 2018|0 Comments

Pomimo znaczącego wzrostu cen rękawic na rynku, BATNA Group uzyskała bardzo korzystne warunki handlowe dla uczestników Grupy Zakupowej, w której skład wchodziło 11 Szpitali.

  • Zrzut ekranu 2017-01-30 o 13.44.13

Sukces grupy zakupowej szpitali pod egidą PFSz !

January 18th, 2017|0 Comments

Grupa Batna, operator grup zakupowych i członek wspierający PFSz z przyjemnością informuje, że dzięki współpracy z Polską Federacją Szpitali, udało się zakończyć ze znaczącym sukcesem największy w Polsce przetarg na dostawę rękawic medycznych.

“Stworzyliśmy Grupę Zakupową, w […]