Panel Szpitalny IQVIA – nowa interaktywna platforma online dla szpitali!

Polska Federacja Szpitali zachęca członków PFSz do korzystania z nowoczesnej platformy firmy IQVIA. Panel Szpitalny IQVIA, czyli innowacyjna, w pełni interaktywna platforma online, pozwala szpitalom na analizę i porównywanie swoich wskaźników z benchmarkami.

Dowiedz się, czym jest i jak działa innowacyjny Panel Szpitalny

Panel Szpitalny został opracowany przez firmę IQVIA. IQVIA jest czołowym na świecie dostawcą zaawansowanych rozwiązań analitycznych i technologicznych, a także usług w obrębie badań klinicznych. Innowacyjne i inteligentne rozwiązania, takie jak Panel Szpitalny, tworzone są w oparciu o szczegółowe analizy, rozległe zasoby Big Data oraz rozległą wiedzę specjalistyczną zespołu IQVIA.

Usługi firmy IQVIA obejmują takie sektory, jak:
• Badania kliniczne,
• Big Data i zaawansowana analityka,
• Dane w ochronie zdrowia,
• Direct Marketing,
• Szpitale i jednostki ochrony zdrowia,
• Technologia,
• Usługi doradztwa i badań rynku.

Co jeszcze warto wiedzieć o Panelu Szpitalnym?

Korzystanie z Panelu Szpitalnego jest dla placówek medycznych darmowe i co równie ważne – nie wymaga gromadzenia lub przekazywania dodatkowych danych (poza danymi sprawozdawczo-rozliczeniowymi, które szpitale przekazują do płatnika publicznego (NFZ) lub do innych podmiotów publicznych).

Platforma ta jest również bardzo intuicyjna i łatwa w obsłudze, zatem nie wymaga od użytkowników zaawansowanych umiejętności technicznych. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na oficjalnej stronie internetowej firmy IQVIA oraz w tej zakładce w sekcji poniżej.

IQVIA logo transparent

PANEL SZPITALNY IQVIA
Nowe narzędzie wspierające zarządzanie szpitalem

Panel Szpitalny IQVIA to interaktywna platforma online, która pozwala szpitalom analizować i porównywać swoje wskaźniki z benchmarkami.

To łatwe w obsłudze i intuicyjne narzędzie dostarcza szpitalom wiedzę pozwalającą na identyfikację obszarów do poprawy i optymalizacji. Umożliwia również podmiotom zarządzającym weryfikację, wizualizację i porównywanie parametrów między swoimi podmiotami opieki zdrowotnej.

Przystąpienie do panelu i korzystanie z niego jest dla szpitala nieodpłatne oraz nie wymaga gromadzenia i przekazywania dodatkowych danych poza danymi sprawozdawczo-rozliczeniowymi, które szpitale przekazują regularnie do płatnika publicznego (NFZ) lub do innych podmiotów publicznych.

Strona www

Panel Szpitalny IQVIA

www.iqvia.com