Dołącz do ogólnopolskiej akcji Rabat dla Medyka, organizowanej przez Polską Federację Szpitali (PFSz) i wspomóż medyków, którzy dzielnie stawiają czoła pandemii COVID-19!

Rabat dla Medyka logo

Do naszej akcji mogą dołączyć wszystkie przedsiębiorstwa, które dobrowolnym rabatem dla personelu medycznego zechcą wspomóc pracowników ochrony zdrowia walczących w Polsce z pandemią COVID-19.
Aby wziąć udział w akcji, wystarczy skontaktować się z PFSZ i zadeklarować wysokość rabatu, jaki Państwa firma zaoferuje personelowi medycznemu – lekarzom, pielęgniarkom, farmaceutom, ratownikom medycznym, fizjoterapeutom, diagnostom laboratoryjnym, opiekunom medycznym, technikom medycznym oraz pozostałym członkom personelu mającym stały kontakt z pacjentami. Firmy biorące udział w tym przedsięwzięciu otrzymają logo akcji, którym będą mogły samodzielnie zarządzać.

Rabat dla Medyka logo

RABAT DLA MEDYKA

Szanowni Państwo!

Wystartowała ogólnopolska akcja pod hasłem „Rabat dla Medyka”, organizowana przez Polską Federację Szpitali (PFSz) – najbardziej reprezentatywną organizację pracodawców szpitali w kraju. Do udziału w akcji zaproszone są wszystkie przedsiębiorstwa, które dobrowolnym rabatem dla personelu medycznego chcą wesprzeć medyków, walczących z pandemią Covid-19 w podmiotach leczniczych.

Już ponad rok personel medyczny nieustannie walczy z pandemią Covid-19 w Polsce. Aby choćby minimalnie odwdzięczyć się Medykom za ich trud i ciężką pracę, zapraszamy wszystkie przedsiębiorstwa do udziału w akcji „Rabat dla Medyka”. Udział w akcji jest dobrowolny. Wystarczy zgłosić chęć udziału w akcji i rabat, jaki dana firma proponuje personelowi medycznemu. Pamiętajmy, że Medycy to nie tylko lekarze, ale w równej mierze pielęgniarki, farmaceuci, ratownicy medyczni, fizjoterapeuci, diagności laboratoryjni, opiekunowie medyczni, technicy medyczni oraz inny personel mający kontakt z pacjentami lub wspomagający wykonywanie procedur medycznych.

Polska Federacja Szpitali przygotowała dedykowane logo akcji, którym mogą dysponować zaangażowane firmy. Wierzymy w moc ludzkiej solidarności i bezinteresownej chęci pomocy, a także w siłę odpowiedzialności społecznej polskich przedsiębiorców (CSR – Corporate Social Responsibility). Zachęcamy do używania hashtagu #RabatdlaMedyka w mediach społecznościowych.

Urszula Szybowicz PFSz

Kontakt dla firm i organizacji zainteresowanych udziałem w akcji:

Urszula Szybowicz, Dyrektor Operacyjna PFSz
tel. 697 752 855
e-mail: urszula.szybowicz@pfsz.org

Rabat dla Medyka Akcja PFSz Polska Federacja Szpitali