Szanowni Państwo,
WsparcieDlaSzpitala.pl to niekomercyjny system wsparcia społecznego szpitali i DPS, stworzony pro bono przez zespół programistów Clorce, naukowców Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz społeczników z Fundacji PARK i osoby prywatne.
WsparcieDlaSzpitala.pl to system pomagający pomagać placówkom ochrony zdrowia. Korzystają z niego już 503 szpitale i DPS-y w całym kraju, a także grupa 278 zaufanych, lokalnych koordynatorów zbiórek. Skalę działania oraz zakres zgłaszanych potrzeb najlepiej oddaje poniższa mapka interaktywna:
https://public.tableau.com/shared/C92GY9WXC?:display_count=y&:origin=viz_share_link?:showVizHome=no
Z uwagi na dynamiczny wzrost liczby placówek w systemie (zarejestrowanie się 190 DPS-ów w ciągu 6 ostatnich dni!), bardzo pilna stała się potrzeba pozyskania nowych koordynatorów lokalnych.
Koordynator lokalny to osoba, która jest łącznikiem między placówką a darczyńcami. Koordynator organizuje lokalne zbiórki, zachęca do pomocy mieszkańców oraz lokalne firmy, rozmawia z dziennikarzami. W swojej komunikacji wykorzystuje aktywnie media społecznościowe oraz dzwoni do osób mogących pomóc. Wszystko po to, aby zdobyć potrzebne produkty, zebrać je, a następnie przywieźć placówce w imieniu darczyńców. Ten krótki materiał wideo dobrze tłumaczy rolę Koordynatora lokalnego w systemie WsparcieDlaSzpitala.pl: https://youtu.be/nBA8os_7MyU
—- PROŚBA —-
Chcieliśmy Państwa prosić o pomoc w poszukiwaniu osób chcących podjąć się roli Koordynatora lokalnego w systemie WdS!
Przygotowaliśmy gotowe pismo, jakie urzędy mogłyby wysyłać do swoich pracowników i zaprzyjaźnionych organizacji pozarządowych oraz (po stosownej modyfikacji) zamieszczać na swoich stronach internetowych- proszę o kontakt z p.Urszulą Szybowicz, 697-752-855, ~Project Manager która przygotuje odpowiednie dokumenty,
Najlepsze efekty daje szukanie koordynatora dla konkretnego szpitala lub DPS. Poniższe linki umożliwią Państwu bardzo szybkie zlokalizowanie placówki, która w systemie WdS nie ma jeszcze swojego koordynatora lokalnego.
KONTO GOŚĆ W SYSTEMIE (wystarczy zalogować się na poniższe dane i po województwie znaleźć placówki bez koordynatora):
https://wsparciedlaszpitali.force.com/s/login/
Nazwa użytkownika: gosc@wsparciedlaszpitala.pl
Hasło: guest123