Szanowni Państwo,
Przesyłamy informacje od Członka wspierającego PFSz,
Recyrkulator AREOLIT 550 – to bakteriobójcze urządzenie UV Nowej Generacji, którego konstrukcja obejmuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie dezynfekcji powietrza. Dezynfekcja promieniowaniem UV może odbywać się w obecności ludzi i zwierząt.

Podstawowe cechy wyróżniające Recyrkulator to:

  • Wysoka UV dawka. W przeciwieństwie do tradycyjnych recyrkulatorów skoncentrowanych na dezynfekcji stosunkowo wąskiej listy mikroorganizmów wymagających dawki promieniowania UV nie większej niż 7-11 mJ/cm2 (Staphyloccocus aureus, Mycobacterium tuberculosis itp.), urządzenie zabezpiecza dawkę UV nie mniejszą niż 30 mJ/cm2, która zapewnia dezynfekcję znacznie szerszego zakresu mikroorganizmów. Np. pod względem OLM zapewniony jest stopień dezynfekcji 99,9%.
  • Wysoka wydajność. Wydajność AEROLIT 550 wynosi 500 m3/h. Jest kilkakrotnie większa od tradycyjnych recyrkulatorów (50-100 m3/h). Tak wysoka wydajność zapewnia znacznie wyższą krotność (5-10) recyrkulacji dezynfekowanego powietrza w pomieszczeniach o kubaturze 50-100 m3, co jest bardzo istotne dla szybkości, skuteczności i jakości dezynfekowanego powietrza w pomieszczeniach, w których są obecni ludzie i zwierzęta.

Recyrkulator można stosować w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu.

00.00.10.pl_LIT_Recyrkulator_AEROLIT_550_v02.2020

W przypadku pytań, prosimy o kontakt :)