Przedstawiamy nowego Członka wspierającego PFSz, LegalizacjaPracy.pl

LEGALIZACJAPRACY.PL SP Z O.O. od wielu lat zajmuje się skuteczną rekrutacją oraz legalizacją pobytu i pracy obcokrajowców z całego świata. Sprowadzamy pracowników na zasadzie outsourcingu do różnych branż z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Kazachstanu, Uzbekistanu, Indii, Indonezji, Nepalu, Bangladeszu, Filipin.

Cechuje Nas ogromna, praktyczna wiedza dotycząca  pracy obcokrajowców a także umiejętność przedłużania  legalnego pobytu i pracy, legalizacji pobytu członków rodzin, zakwaterowania, adaptacji do krajowych realiów życia. Z powodzeniem prowadzimy projekty w różnych branżach.

CO NAS WYRÓŹNIA ?

Wyróżnia Nas indywidulane podejście do klienta oraz praktyczna wiedza zdobyta podczas prowadzenia projektów w różnych branżach, a także doświadczony zespół pracowników. Nasze kontakty pozwalają Nam na skuteczne pozyskiwanie obcokrajowców z całego świata do pracy w Polsce przy jednoczesnym zachowaniu zasad legalnego pobytu i pracy. Oprócz pracowników niższego szczebla sprowadzamy sporo pracowników wyższego szczebla ( specjalistów ) a także legalizujemy pobyt i pracę członków zarządów oraz ich rodzin co jest niezwykle skomplikowanym procesem.

Nasi pracownicy wielokrotnie są proszeni o opiniowanie przepisów dotyczących Ustawy o Cudzoziemcach w ramach Rady Dialogu Społecznego.

 JAKIE MAMY DOŚWIADCZENIE W BRANŻY MEDYCZNEJ ?

Otoczenie legislacyjne i skomplikowane przepisy nostryfikacyjne skutecznie uniemożliwiały jakiekolwiek działania mające na celu rekrutowanie lekarzy specjalistów spoza UE do pracy w Polsce. Nie mniej jednak w 2018 roku wraz z American Heart of Poland stworzyliśmy projekt mający na celu sprowadzenie do Polski lekarzy i pielęgniarki gdyż już wtedy widzieliśmy w tym potencjał. Projekt nie doszedł do skutku gdyż niestety przepisy prawa skutecznie przekreśliły ten jakże ambitny plan. Jednak Nasze zaangażowanie w to poskutkowało tym, że obecnie pod względem prawnym, organizacyjnym jesteśmy w stanie skutecznie spełnić oczekiwania klientów. Jednocześnie jesteśmy także gotowi zająć się poza pracowniczymi sprawami takimi jak: pomoc w znalezieniu mieszkania dla lekarza, załatwienie konta w banku, zgłoszenie dzieci do przedszkola. Takie drobne rzeczy niejednokrotnie są kluczem do skutecznej rekrutacji i utrzymania specjalisty w Polsce.

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt :)

Szymon Ryłko 

Prezes Zarządu 

+48 601 362 471 

szymon.rylko@legalizacjapracy.pl 

www.legalizacjapracy.pl