Do grona członków wspierających Polskiej Federacji Szpitali dołączyła firma COMMLED Solutions, oferująca technologię do dekontaminacji UVC.
“Szanowni Państwo,

rok 2020 pokazał, że żyjemy obecnie w świecie, który jest określany z poziomu managerskiego i zarządzania jako “Świat VUCA”. VUCA to akronim wprowadzony przez amerykańskich wojskowych strategów z U.S. Army War College na określenie sytuacji, jaka powstała po zakończeniu Zimnej Wojny: Volatility (zmienność, ulotność), Uncertainty (niepewność), Complexity (złożoność) i Ambiguity (niejednoznaczność). Każda z wymienionych cech nowej rzeczywistości stanowi wyzwanie dla menedżera i wymaga przemyślanego podejścia. Trudno dzisiaj przewidzieć, jak będzie wyglądał rok 2021 w odniesieniu do zmian jakie wywołał Sars-CoV2 i reakcja na zagrożenie jakie wywołał wśród ludzi, rządów i gospodarki. Widzimy, że ludzie, pracownicy, pacjenci, klienci będą dzisiaj zwracać uwagę na czystość i dezynfekcję znacznie bardziej niż przed 2020 roku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i zapotrzebowaniem na nową technologię, jako innowacyjna spółka COMMLED Solutions Sp. z o.o. zostaliśmy członkiem wspierającym Polskiej Federacji Szpitali z konkretną misją. Naszym celem jest rewolucja technologiczna w obszarze technologii dekontaminacji UVC, która jest dobrze znana w sektorze medycznym. Otóż jako pierwsza firma w Polsce wprowadziliśmy do produkcjilampy/oprawy wirusobójcze i bakteriobójcze CareCOMM w technologii UVC LED. Technologia LED wyparła tradycyjne źródło światła już z oświetlenia, z którego korzystamy na co dzień w domu, placówce, na ulicy czy w samochodach. Teraz kolejnym obszarem są promienniki UVC, które zostaną wyparte przez LEDy. CareCOMM UVC LED jest równie skuteczne jak tradycyjne promienniki, ale za to bezpieczniejsze i kilkukrotnie trwalsze. 

Z wielką przyjemnością, realizując naszą misję wesprzemy swoimi rozwiązaniami i pomysłami wszystkich członków PFSZ. Pomożemy przygotować rozwiązanie zmiany w placówkach urządzeń UVC na rozwiązania LED. Dysponujemy również wiedzą jak zabezpieczyć technologią UVC LED miejsca najbardziej narażone na transmisję wirusową i bakteryjną w szpitalach, przychodniach, gabinetach.

Zapraszamy do kontaktu z Panem Łukaszem Gajewskim pod numerem telefonu 577052273 oraz adresem mailowym: carecomm@commled.eu

Więcej informacji można znaleźć również na naszej stronie internetowej: www.carecomm.tech