Abstrakt pod tytułem „Polski sektor Medtech” został przyjęty przez komitet naukowy Światowego Kongresu Szpitalnego. Polską Federację Szpitali będzie reprezentowała Dyrektor Zarządzająca, Ligia Kornowska.

UPDATE:

Kolejne prace z Polski zostały przyjęte na Światowy Kongres Szpitali!

  • Empowering Communities In Crisis: How Wsparcie Dla Szpitala Connected Hospitals With Donors In Poland
  • COVID19 patient coordination for hospitals registry – PFSz and Transition Technologies project 

będą prezentowane przez Urszulę Szybowicz, Dyrektor Operacyjną PFSz

44 Światowy Kongres Szpitalny odbędzie się jako wydarzenie hybrydowe w dniach 8 – 11 listopada 2021 r w Fira Montjuïc w Barcelonie. Hasłem tegorocznej edycji jest “People on board: Transforming healthcare by blending agility, responsiveness, and resilience”. W ramach wydarzenia hybrydowego wszystkie sesje będą transmitowane na żywo do wirtualnych uczestników na dedykowanej platformie, na której będzie można również wchodzić w interakcje z innymi uczestnikami, prezenterami, wystawcami i sponsorami.

Światowy Kongres Szpitalny Międzynarodowej Federacji Szpitali (IHF) to wyjątkowe globalne forum, które skupia członków IHF, liderów i decydentów szpitali, służby zdrowia i organizacji opieki zdrowotnej w celu omówienia kluczowych czynników wpływających na politykę krajową i międzynarodową, zarządzanie, finanse trendy i rozwiązania. Dzięki temu forum możliwa jest interdyscyplinarna wymiana wiedzy, ekspertyz i doświadczeń, a także dialog na temat najlepszych praktyk w zakresie przywództwa, zarządzania i świadczenia usług. Światowy Kongres Szpitalny IHF to punkt kompleksowej obsługi dla pracowników służby zdrowia poszukujących możliwości i środowiska do zaangażowania się w 360-stopniową naukę i dzielenie się wiedzą wśród rówieśników.