Szanowni Prezesi oraz Dyrektorzy Szpitali zrzeszonych w PFSz,

przesyłam prezentacje nowe członka wspierającego PFSz, producenta wykładzin firmę ALTRO

“Altro Ltd www.altro.co.uk/polska jest firmą rodzinną, założoną w 1919 roku w Anglii. Produkujemy wykładziny PCV, winylowe do budownictwa oraz do transportu (autobusy, kolej). Produkujemy w Anglii oraz w Niemczech. Altro joko pierwsza firma na świecie stworzyło wykładzinę antypoślizgową. Obecnie w ofercie mamy wykładziny antypoślizgowe w klasach R10-R12. Altro jako pierwsze na świecie stworzyło takrze wykładzinę bezklejową – idealne rozwiązanie do szpitali. Oprócz wykładzin oferujemy także niezwykle trwałe okładziny ścienne.

Wykładziny Altro mogą być stosowane w większości pomieszczeń. W zależności od typu wykładziny, przewidywana jej żywotność to nawet 30 lat.

Sprzedaż prowadzimy przez dystrybucję. Wraz z dystrybutorami, pomagamy w doborze najlepszego rozwiązania dla danego pomieszczenia, przygotowujemy specyfikację, kosztorys. Dystrybutorzy poza produktami  Altro oferują także profesjonalny montaż. Wyceny są przygotowywane pod konkretny projekt.

Zdrowie i opieka medyczna

Jesteśmy pionierami w zakresie szeregu rozwiązań, dla obiektów medycznych. Niezależnie od tego, czy jest to duży szpital, dom opieki czy przychodnia zdrowia, możesz zapewnić inspirujące pokoje, które nie tylko dobrze wyglądają i są funkcjonalne, ale także poważnie traktują higienę i bezpieczeństwo swoich pracowników, pacjentów i mieszkańców.

Nasze wiodące w branży zintegrowane systemy okładzin ściennych i podłogowych są wytrzymałe i zachowują swój wygląd, sprostując wymaganiom intensywnego ruchu pieszego i kołowego. W przypadku bardziej specjalistycznych środowisk współpracowaliśmy z ekspertami branżowymi, aby opracować rozwiązania, które mogą poprawić fizyczne i emocjonalne samopoczucie.

Szpital dla każdego

Wiemy, że przebywanie w nieznanym środowisku szpitalnym może powodować niepokój i stres; Dlatego zaprojektowaliśmy pełen pakiet podłóg i ścian , aby stworzyć przyjemne, łatwe do czyszczenia, kolorowe, higieniczne i bezpieczne środowisko.

Współpracujemy z Tobą na każdym etapie, od specyfikacji po obsługę posprzedażową, zapewniając najlepsze w branży wsparcie i wiedzę.

Rozwiązania

Wspieramy w wyborze najlepszej powierzchni podłóg i ścian nawet dla najbardziej złożonych wymagań. Oferujemy rozwiązania, które wspierają potrzeby pacjentów, personelu i gości, niezależnie od tego, czy jest to komfort pod stopami, redukcja hałasu czy orientacja i nawigacja (np. dla osób chorych na demencvję)

Korzystanie z biophilic design – strategii wprowadzania natury do środowiska – może pomóc stworzyć poczucie spokoju i dobrego samopoczucia. Nasze podłogi i ściany mają do 43 opcji kolorystycznych i wzorów imitujących drewno, które można wykorzystać do stworzenia biofilnego środowiska, aby wspomóc regenerację.

Ściany Altro Whiterock, w połączeniu z podłogami, tworzą nieprzepuszczalny i łatwy do czyszczenia system, który spełnia wymagania higieniczne nawet w najbardziej krytycznych środowiskach opieki – ale zapewnia również szeroką paletę kolorów, aby stworzyć przyjemny i estetyczny przyjemne środowisko. W specjalistycznych obszarach, takich jak placówki zdrowia psychicznego, możemy zapewnić indywidualne opcje, aby stworzyć bezpieczne i higieniczne środowisko dla wszystkich

PL – wykładziny dywanowe vs winylowe i PCV pdf

ALTRO-Oferta PDF- ogólna

PL – Demencja a projektowanie-pdf

w przypadku pytań, jestem do Państwa dyspozycji:

Agnieszka Kubica | Area Manager – Eastern Europe
mail: akub@altro.com
| Mobile. +48 669 390 504

Pozdrawiam,
Urszula Szybowicz
Project Manager