Szanowni Prezesi oraz Dyrektorzy Szpitali zrzeszonych w PFSz,

W imieniu prof. Jarosława J. Fedorowskiego pragnę poinformować o nowym, unikatowym projekcie zainicjowanym i realizowanym przez Polską Federację Szpitali.
Wspólnie z Manpower Life Science przygotowaliśmy projekt badawczy: Badanie Satysfakcji Dyrektorów Polskich Szpitali. Partnerem wydarzenia jest także Wolters Kluwer Polska.

Celem projektu jest zbadanie poziomu satysfakcji Dyrektorów polskich szpitali z uwzględnieniem kluczowych obszarów takich, jak: satysfakcja z pełnionej roli i ścieżki rozwoju zawodowego, środowisko pracy, współpraca z interesariuszami systemu czy realizacja polityki jakości i celów szpitala zarządzanego. Badanie jest doskonałą okazją by podzielić się opinią na temat ważnych dla Państwa obszarów, które w znaczący sposób wpływają na jakość i efektywność pracy Dyrektorów.

Inicjatywa Polskiej Federacji Szpitali jest pierwszym w Polsce badaniem satysfakcji Dyrektorów polskich szpitali. Wszystkie zebrane w badaniu informacje są wartościowe i pozwolą zidentyfikować potrzeby środowiska Dyrektorów szpitali. Raport z wnioskami z badania przekażemy Państwu w pierwszej kolejności. Liczymy na jak największą grupę respondentów i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu.

Ankieta jest w pełni anonimowa i będzie przeprowadzona w formie on-line. Link do kwestionariusza zostanie do Państwa przesłany w dniu 14.05.2019. Ankietę będzie można wypełnić do 31.05.2019.

W przypadku chęci wzięcia udziału w badaniu, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Project Manager PFSz, Urszulą Szybowicz, urszula.szybowicz@pfsz.org, tel: 697-752-855