Do grona członków wspierających #PFSz, dołączą Batist Medical Polska

jest to polski oddział czeskiego holdingu Batist Medical a.s. działający od 1992 roku. W tej chwili poza Centralą w Republice Czeskiej (Cerveny Kostelec, Praga), posiada oddziały w Polsce, Słowacji, Niemczech, Portugalii, Hiszpanii, Rumunii i na Węgrzech.

Producent i dystrybutor wysokiej jakości wyrobów medycznych:

  • szerokiej gamy materiałów opatrunkowych;
  • obłożeń pola operacyjnego oraz odzieży i akcesoriów chirurgicznych;
  • zestawów (medikitów) oraz pakietów niezbędnych do wykonywania procedur medycznych (w obszarze hemodializ – lider w Polsce, zaopatrując m.in. sieć stacji dializ Fresenius, Diaverum oraz DaVita)
  • masek chirurgicznych, w tym innowacyjnej nanomaski – maski medycznej z potwierdzoną VFE (barierowością wobec wirusów, w tym covid-19) na poziomie 99,8%;
  • dezynfekcji – będąc wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy BODE, MEDIPAL oraz INEOS;
  • rękawiczek diagnostycznych (nitrylowych, lateksowych, winylowych);

Firma działa również na polu CSR (społecznej odpowiedzialności biznesu) prowadząc kampanie informacyjne dotyczące ochrony osobistej („Chrońmy się”), czy wspierając m.in. Fundację Wsparcie Ratowników. Współpracuje z Polskim Towarzystwem Stomatologicznym oraz Naczelną Izbą Pielęgniarek i Położnych.

Chcielibyśmy zaproponować Członkom Federacji dostęp do wysokiej jakości w/w wyrobów medycznych w atrakcyjnych cenach, jak również wsparcie naszych specjalistów w formie doradztwa związanego z doborem materiałów medycznych, środków ochrony osobistej, dezynfekcji –  pod kątem zarówno zapewnienia jakości, jak i optymalizacji procesów medycznych“- dodaje Jarosław Stańczyk, Dyrektor Sprzedaży

 

Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami firmy:

Jarosław Stańczyk
Sales Director Poland
tel: +48 604 911 488
+48 500 149 888