Polska Federacja Szpitali zaprasza do skorzystania z bezpłatnych konsultacji z psychologiem dla personelu medycznego.

BEZPŁATNE WSPARCIE PSYCHOLOGICZNE ONLINE DLA PLACÓWEK MEDYCZNYCH

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem, ruszyło bezpłatne wsparcie psychologiczne dla wszystkich pracowników placówek medycznych w całej Polsce.

Dzisiaj ich praca jest szczególnie ważna i szczególnie trudna. Mimo nieustannie zmieniającej się sytuacji, stresu oraz niewyobrażalnego obciążenia, stoją na posterunku, opiekują się pacjentami, walczą o ich zdrowie, o zdrowie nas wszystkich. Każdy powinien zdawać sobie sprawę, że obecny kryzys stawia przed nimi ogromne i nieznane wcześniej wyzwania.

Dlatego, wykorzystując wiedzę oraz umiejętności psychologów tworzących Ośrodek Psychoterapii “Psycholodzy Lwowska” ruszyła pomoc w zadbaniu o kondycję psychiczną personelu jednostki medycznej, aby umożliwić tym wszystkim ciężko pracującym osobom lepiej sprostać wymaganiom tej wyjątkowej sytuacji, ale też zadbać o przeciwdziałanie wystąpieniu zespołu stresu pourazowego (PTSD).

Razem z firmą Next Medica została uruchomiona specjalna platforma do dyspozycji placówek, dzięki której każdy potrzebujący wsparcia psychologicznego będzie mógł połączyć się z psychologiem.

3 KROKI, ABY UZYSKAĆ DOSTĘP DO BEZPŁATNYCH KONSULTACJI PSYCHOLOGICZNYCH TO:

  1. Kontakt przedstawiciela placówki medycznej z firmą Next Medica:
    tel. 665-285-300 – czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 16.00
    e-mail:  office@nextmedica.pl
  2. Przekazanie placówce medycznej kodu dostępu zapisu na konsultację wraz z plakatem w wersji PDF dla pracowników
  3. Zapis pracownika placówki medycznej na konsultację przez stronę WsparciePsychologiczne.online