Szanowni Prezesi oraz Dyrektorzy Szpitali zrzeszonych w PFSz,

Firma BIOMASS, członek wspierający PFSz, produkuje światowej klasy modułowe jednostki medyczne (tzw. szpitale kontenerowe), które są odpowiedzią na rosnącą potrzebę nowych miejsc dla pacjentów z COVID-19.
Polska Federacja Szpitali w stanowisku z dnia 19.10.2020 proponuje wykorzystanie technologii modułowej na różnych poziomach diagnostyki i leczenia szpitalnego pacjentów chorych na COVID-19 oraz w projektach szpitali tymczasowych. Europejska Federacja Szpitali HOPE i Światowa Federacja Szpitali IHF, do których należy PFSz, zwracają uwagę na zasadność re-alokacji zasobów celem skutecznej opieki nad pacjentami chorymi na Covid-19.  Polskie Towarzystwo Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych rekomenduje tworzenie nowych oddziałów obserwacyjnych.
Dzięki zaawansowaniu technologii użytej przez firmę BIOMASS otrzymujemy w pełni wyposażone i funkcjonalne miejsca dla chorych.
“Firma Biomass Energy Project S.A. oferuje szereg nowoczesnych rozwiązań w branży medycznej związanej z sytuacją pandemiczną.

Od modułowych jednostek medycznych umożliwiających bardzo szybkie zwiększenie bazy łóżek dla pacjentów, tworzących punkty triage, jak i zwiększające potencjał istniejących SOR-ów o łóżka obserwacyjne w warunkach ograniczających transmisję zakażeń , poprzez innowacyjną diagnostykę telemedyczną monitorującą online parametry kardiologiczne , temperaturę , ciśnienie jak i saturację krwi pacjenta do najnowocześniejszego sprzętu do diagnostyki nowotworowej takich jak aparaty rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej.

Oferujemy szereg urządzeń do kontroli i zabezpieczenia przed drobnoustrojami , takimi jak bramki termowizyjne , zamgławiacze , zestawy urządzeń filtrujących powietrze w pomieszczeniach szpitalnych jak i generatory suchej pary do szybkiej dezynfekcji pomieszczeń oraz środków transportu takich jak np karetki”

https://www.bep-sa.pl/aktualnosci/177.html

 

FILM Z PRZYKŁADOWEGO SZPITALA KONTENEROWEGO

https://www.youtube.com/watch?v=xFmu7vLjWAI

Więcej informacji pod numerem:

Tomasz Piłat

ul. Gminna 15

05-506 Lesznowola

e-mail tomasz@bep-sa.pl

tel:601 224 849

+48 508 718 904

BEP Oferta PL