Przesyłamy informację od członka wspierającego PFSz. firmy COM40, producenta polskich certyfikowanych masek medycznych.

 

“Jesteśmy w 100% polskim producentem masek medycznych oraz ochronnych z pełną, wymaganą certyfikacją na terenie EU i nie tylko. Nasze maski wykonywane są maszynowo, zgrzewane ultrasonicznie (2/3/4 i 5 warstwowe), wykonane z włókniny PP typu spunbond. Wszystkie komponenty/ surowce do produkcji masek pochodzą z naszej produkcji oraz naszych kooperantów z Polski.

W ofercie posiadamy dwa rodzaje masek: flat folded (tylko ochronne) oraz kopertowe (ochronne i medyczne) z harmonijką, drutem kształtującym oraz gumkami, pakowane w kartoniki lub folię wg Państwa oczekiwań, możliwy jest indywidualny nadruk, maski dostępne są w kolorach: białym, niebieski i zielonym medycznym, szarym i czarnym.

Ufam, że moja oferta może być atrakcyjna dla potencjalnych klientów z terenu UE, celem podniesienia bezpieczeństwa epidemiologicznego dla ich pacjentów, klientów i obsługi, jednostek współpracujących i partnerów biznesowych, poszerzając ich ochronę, jednocześnie łącząc ją z propagowaniem klienta, dzięki możliwemu nadrukowi.

Zapraszam serdecznie do kontaktu, celem uszczegółowienia naszych produktów pod względem technicznym, ich certyfikacji oraz oferty cenowej. Maski dostępne są od ręki, w oczekiwanych przez Państwa ilościach i partiach dostarczanych.
W razie pytań jestem do Państwa pełnej dyspozycji.

Katarzyna Grodzka
Dział Sprzedaży /Sales Department
Key Account Manager
Tel: +48 784 536 597
Email: k.grodzka@vcorrect.eu

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy COM40.

 

COM40 cennik maski 19 11 20 KGR PLN

Certyfikowana maska medyczna MK1 CE KGR

Ulotka certyfikowana maska medyczna 20 11 20 KGR