Szanowni Prezesi oraz Dyrektorzy Szpitali zrzeszonych w PFSz,

Polska Federacja Szpitali przekazuje informację, która wpłynęła do PFSz:

Polska Federacja Szpitali oświadcza, że nie ma możliwości weryfikacji przesłanej informacji, w związku z czym, decyzja o skorzystaniu z poniżej opisanej propozycji przez podmiot leczniczy jest wyłączną i niezależną decyzją zarządu danego podmiotu.  Polska Federacja Szpitali wobec trudnej sytuacji pandemii COVID-19, niniejszym przekazuje informacje o możliwości współpracy z oferentem przez podmioty lecznicze.

ELIXAIR to profesjonalne urządzenia do dekontaminacji powietrza, które zapewniają bezkonkurencyjną w porównaniu z filtrami HEPA czy lampami UV skuteczność w zabijaniu wirusów i bakterii na poziomie 99,8% (niszczenie DNA/RNA)przy jednokrotnej wymianie powietrza.

Brak możliwości namnażanie się drobnoustrojów wewnątrz urządzenia (brak filtrów HEPA) gwarantuje bezpieczeństwo personelu oraz pacjentów Państwa szpitala w tak newralgicznych miejscach, jak: recepcja, poczekalnia, korytarz, Izba Przyjęć.

Jako członek wspierający Polską Federację Szpitali chcielibyśmy zarekomendować Państwu model ELIXAIR E2100 o wydajności oczyszczania do 1000 m3/h, jako profesjonalne dopełnienie rozwiązań higienicznych i prewencyjnych w obszarze medycznym.

newsletter federacja szpitali – Elixair

Zapraszamy do kontaktu! 

Jarosław Jądrzyk

tel. +48 519 793 430

jaroslaw.jadrzyk@wpip.pl

Pozdrawiam,
Urszula Szybowicz
Project Manager