Szanowni Państwo,

 

W związku z pandemią COVID-19 większość szpitali i placówek medycznych doświadcza licznych problemów. Brak kadry medycznej i stres związany z pracą z zakażonymi  pacjentami, wydłużenie i utrudnienie wielu procesów ze względu na nowy reżim sanitarny, niedofinansowanie to tylko niektóre z nich. Obecnie w szpitalach brakuje miejsc a także personelu, który może zapewnić chorym odpowiednią opiekę i bieżące monitorowanie stanu zdrowia. 

Wielu zainfekowanych pacjentów, którzy nie kwalifikują się do pobytu w szpitalu szuka alternatywnych rozwiązań, by w wiarygodny sposób kontrolować przebieg choroby i móc go skonsultować z ekspertem. 

Na rynku dostępne są rozwiązania telemedyczne, które pomagają w rozwiązaniu tych problemów. Potrzebne jest edukowanie kadry zarządzającej placówek medycznych, personelu medycznego a także samych pacjentów o dostępnych opcjach, by w  jak najbardziej optymalny sposób zarządzać procesem leczenia.

Wspólne wydarzenie organizowane przez Polską Federację Szpitali i firmę telemedyczną SiDLY ma formułę internetowego spotkania, które odbędzie się dnia 9 grudnia 2020r.

Link do rejestracji:

https://www.sidly-web.eu/digital-hospital-forum-pfsz-sidly

PROGRAM WYDARZENIADigital Hospital Forum SiDLY i Polskiej Federacji Szpitali (1)

Serdecznie zapraszamy!