Do grudnia 2020 roku mogą Państwo ubiegać się o bezzwrotną dotację na przygotowanie placówki do świadczenia wideo konsultacji online.

MedOnLive, członek Polskiej Federacji Szpitali przygotował bezpłatną wersję rozwiązania, żeby wesprzeć POZ oraz wszystkich Specjalistów Opieki Zdrowotnej w niełatwym czasie pandemii.

Rozbudowana wersja obejmująca m.in pełną funkcjonalność zarządzania wizytami oraz wieloma lekarzami może zostać sfinansowana z dotacji i zapewnić funkcjonowanie placówki online, przez kolejne lata, bez ponoszenia dodatkowych opłat ze strony POZ.

Wszystkim się zajmiemy. Przygotujemy dokumenty dotacyjne oraz przeszkolimy, jak używać aplikacji, minimalizując zarówno Państwa czas, jak i koszty do minimum.

Wspomniane dofinansowanie skierowane jest dla wszystkich placówek POZ. Dyrektor kilku placówek lub filii może ubiegać się o pozyskanie finansowania na każdą z nich. Dofinansowanie pokrywa aż 80% kosztów informatyzacji. Oferta z finansowaniem jest możliwa do realizacji do końca grudnia bieżącego roku, dlatego zachęcamy do kontaktu, w celu prezentacji wdrożenia.

PREZENTACJA DARMOWEJ WERSJI SYSTEMU, POD ADRESEM: https://youtu.be/caYjo9FPraA

W podstawowej wersji eWizyty specjaliści otrzymują:

  • Dostęp do prostej i intuicyjnej platformy
  • Bezpieczne, szyfrowane, wysokiej jakości wideo połączenie
  • Wysyłanie zaproszeń do pacjentów za pośrednictwem bezpośredniego linku, adresu e-mail lub SMS.

Zachęcamy Specjalistów do zapoznania się z działaniem bezpłatnej wersji platformy, aby być ze swoimi pacjentami blisko, mimo dystansu społecznego. Rejestracja pod adresemwww.ewizyta.pl

Szczegółowe informacje udziela p.Zuzanna Synal, Menadżer ds. Sprzedaży
zsynal@medonlive.com +48 787 050 657″