Zapraszamy na konferencję szkoleniową organizowaną przez OCHO, grupa medyczna prof.Zagórskiego, członka PFSz.
Tym razem w Lublinie będziemy mieć szansę w zupełnie nowy sposób popatrzeć na wyzwania światowej okulistyki!
Już 12 i 13 maja  z radością zapraszamy do Lublina wszystkich lekarzy specjalistów chorób oczu, rezydentów i studentów na II już Międzynarodową Konferencję Szkoleniową pt. Nowe spojrzenie na okulistykę.

Ubiegłoroczne spotkanie w Krakowie wyraźnie pokazało, że nasza metoda szkoleń, polegająca na zapraszaniu dobrych specjalistów  ze świata, pomaga nie tylko podnosić kwalifikacje, ale przede wszystkim stwarza szanse na rozwijanie bezcennych zawodowych relacji.

Mówili nam o tych atutach uczestnicy krakowskiej konferencji, która stacjonarnie i online zgromadziła blisko 500 osób. Mamy nadzieję,  że ten pierwszy rekord frekwencji zostanie już wkrótce w Lublinie pobity, bo tegoroczne spotkanie zapowiada się imponująco!

Honorowym wykładowcą II Międzynarodowej Konferencji Szkoleniowej jest Profesor George Spaeth z Filadelfii, który online przedstawi  3 wykłady dotyczące jaskry. Specjalną sesję tematyczną zaplanowała w Lublinie Międzynarodowa Akademia Okulistyki, a nowością tegorocznego spotkania będą kursy szkoleniowe. Wszystkie angielskojęzyczne wystąpienia są tłumaczone na język polski.

Przed nami dwa dni konferencji z udziałem wspaniałych wykładowców z Polski, Hiszpanii, Niemiec i Ukrainy. Poza wykładami zapraszamy do udziałów w wetlabach i kurasch interaktywnych. Będzie można również podejrzeć umiejętności chirurgów podczas dwóch sesji ‘live surgery’.  Dla nas przede wszystkim będzie to wyjątkowa okazja do spotkania na miejscu i wymiany doświadczeń.
Szczegóły dostępne na stronie www.konferencja.ocho.pl.