Innowacyjne rozwiązania marki Eco Clean Light oraz Eco Light Biosafety są odpowiedzią na globalne zapotrzebowanie na najwyższej jakości urządzenia do dezynfekcji powierzchni i powietrza z wykorzystaniem światła UV-C.
Krajowej produkcji innowacyjne roboty OCTA UV-System o udokumentowanej skuteczności eliminują zagrożenia zdrowia i życia poprzez niszczenie wszelkich patogenów, bakterii i koronawirusów, w tym Sars-Cov-2 i przyczyniając się do minimalizowania ryzyka infekcji.

Najwyższą skuteczność naszych urządzeń potwierdził po gruntownych badaniach Instytut Higieny Szpitalnej i Kontroli Infekcji IKI (Giessen, Niemcy) afiliowany przy Instytucie Kocha.

Naszą misją jest aktywnie włączenie się w realizację wizji bezpiecznego szpitala XXI w. oferując ekspercką wiedzę i dostęp do najnowocześniej technologii UV-C, z jednej strony bezpiecznej i przyjaznej dla personelu, pacjentów, wyposażenia i aparatury z drugiej zaś oferując wymierne oszczędności czasu, zasobów ludzkich i budżetu szpitali.

Jako przykład może posłużyć czas 4.30 minuty pełnej dezynfekcji typowej sali operacyjnej o pow. 35m2, całkowicie bezpiecznej dla kosztownej aparatury i urządzeń zestawiony z 4 godzinami fumigacji (zamgławiania) nadtlenkiem wodoru (2 godz. proces dezynfekcji + 2 godz. odparowanie), metody niebezpiecznej dla człowieka, urz. elektronicznych i elektronicznych, lakieru i tworzyw sztucznych.

Oprócz zakupu bezpośredniego, roboty OCTA UV-System będą również dostępne w korzystnym leasingu 102%. Ponadto, wychodząc naprzeciw możliwościom finansowym szpitali rozważamy również wprowadzenie do oferty dzierżawy/wynajem długoterminowy.

Na zapytania z przyjemnością odpowie Pan Jacek Kopacz, Business Development Manager CEE

tel. 535 477 707, e-mail: jacek.k@eco-clean-light.com