Zaproszenie na Certyfikowane Szkolenie Polskiej Federacji Szpitali oraz Związek Pracodawców Szpitali Warmii i Mazur : “ESG w Praktyce Szpitalnej: Rola Dyrekcji w Nowej Erze Raportowania UE”

Szanowni Dyrektorzy Szpitali, Menedżerowie Medyczni, Szefowie Administracji Podmiotów Leczniczych oraz wszyscy zainteresowani nowymi regulacjami dotyczącymi zrównoważonego rozwoju (sustainability), ekologii oraz redukcji kosztów operacyjnych w sektorze ochrony zdrowia.

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w certyfikowanym szkoleniu organizowanym przez Polską Federację Szpitali wspólnie ze Związkiem Pracodawców Szpitali Warmii i Mazur. Nasze spotkanie odbędzie się 29 lutego 2024 roku w Olsztynie w hotelu Warmińskim i będzie poświęcone kluczowym zagadnieniom związanym z nowymi wymaganiami raportowania UE oraz roli dyrekcji szpitali w kontekście ESG (Environmental, Social, and Governance). Ponadto omówimy dla Państwa strategie wdrażania rozwiązań, pokażemy gdzie technologia i PZP współgrają oraz jak spowodować by pracownicy nie rotowali.

Szkolenie to jest unikalną okazją do zgłębienia wiedzy na temat wpływu regulacji ESG/CSRD na działalność szpitali i poznania praktycznych aspektów ich implementacji. Będziemy dyskutować o strategiach adaptacyjnych, omawiać wymogi prawno-formalne oraz najlepsze praktyki w zakresie cyfrowych narzędzi i ochrony danych. Ponadto, poruszymy istotne kwestie związane z polityką energetyczną, ekologicznym zarządzaniem odpadami, a także budowaniem kultury organizacyjnej i przeciwdziałaniem wypaleniu zawodowemu. Pokarzemy rozwiązani, które mają stanowić nie tylko rozwiązania ekologiczne ale, które przynoszą realne oszczędności z codziennej działalności Państwa szpitali.

Program szkolenia został starannie przygotowany, aby dostarczyć Państwu praktycznej wiedzy, która wspomoże zarządzanie szpitalem w nowej erze raportowania UE. Szczególny nacisk kładziemy na interaktywne sesje i procesy, które pozwolą na zdobycie umiejętności bezpośrednio przekładających się na efektywne funkcjonowanie Państwa placówek. Każdy z uczestników otrzyma dodatkowo Zielony certyfikat kwalifikacji oraz 5pkt. edukacyjnych CPE.

Formularz do rejestracji:  https://forms.office.com/e/txzwzETbJE

Harmonogram:

  • Rozpoczęcie o 13:00, zakończenie ok godziny 18:00, po czym odbędzie się kolacja i networking wieczorny.
  • Sesje prowadzone przez ekspertów z różnych dziedzin, w tym przedstawicieli Biura Green Hospitals, Fundacji Nie Widać po Mnie oraz Fundacji Healthcare Poland.
  • Wręczenie certyfikatów opatrzonych punktami edukacyjnymi CPE na zakończenie szkolenia.
  • Program szkolenia i zakres tematyczny wraz z listą eksportów GH PFSz do pobrania: PLIKCertyfikowane-Szkolenie-Polskiej-Federacji-Szpitali-ESG-Olsztyn

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji do zdobycia cennych informacji, wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów. Liczymy na Państwa obecność i aktywny udział.

Formularz do rejestracji:  https://forms.office.com/e/txzwzETbJE

Zespół Polskiej Federacji Szpitali