ABLOY grafika Członkowie Wspierający PFSz

Firma ABLOY oferuje innowacje w zakresie bezpieczeństwa i zamknięć, których celem jest budowanie większego zaufania na świecie. Łącząc specjalistyczną wiedzę cyfrową i mechaniczną, firma opracowuje wiodące w branży rozwiązania zabezpieczające, które chronią ludzi, mienie oraz biznes. ABLOY jest częścią grupy ASSA ABLOY, światowego lidera rozwiązań dostępowych. Każdego dnia pomaga miliardom ludzi doświadczać bardziej otwartego świata.

 

ABLOY w gronie członków wspierających PFSz!

ABLOY ustanawia światowe standardy w zaawansowanych systemach blokowania oraz kontroli dostępu. Zawsze koncentruje się na zapewnieniu najwyższej jakości i zrównoważonego rozwoju z nowoczesnej fabryki i siedziby głównej w Joensuu w Finlandii. Przy wysoko wykwalifikowanej sile roboczej (700 osób w fińskim Joensuu i kolejnych 240 w operacjach międzynarodowych), jakość, zrównoważony rozwój i innowacje są zawsze w czołówce kultury ABLOY. Od techniki i inżynierii po rozwój oprogramowania, firma zapewnia różnorodne możliwości dla osób posiadających umiejętności i determinację, aby zwiększyć zaufanie społeczeństwa – tworząc jeszcze bardziej bezpieczną przyszłość.

Wraz z siecią autoryzowanych dystrybutorów firma ta precyzyjnie obsługuje klientów na całym świecie. Jest wspierana przez innowacyjną i globalną sieć, jako część skandynawskiej grupy ASSA ABLOY – światowego lidera w zakresie rozwiązań dostępowych.

 

Produkcja na światowym poziomie z nowoczesnej fabryki w Joensuu (Finlandia)

Fabryka Joensuu została założona w 1968 roku, aby zaspokoić rosnące światowe zapotrzebowanie na zamki ABLOY. Dziś jest zoptymalizowana do wydajnego przepływu materiału i wykorzystuje najnowszą technologię, w tym nowoczesny zakład zarządzania powierzchnią i zautomatyzowany system wyszukiwania. Z elastycznością, aby zaspokoić potrzeby klientów, fabryka Joensuu ma powierzchnię 21 300 m2, zatrudnia 800 osób, dostarcza aż 3,4 miliona produktów rocznie i 1000 linii zamówień dziennie! Produkty obejmują mechaniczne i elektromechaniczne klucze i cylindry drzwiowe, zamki elektryczne, skrzynki zamków mechanicznych, zamki przemysłowe, klamki, a także samozamykacze i automatykę.

 

Zrównoważony rozwój we wszystkich działaniach

Praca nad zrównoważonym rozwojem jest naturalną częścią działań firmy, od innowacji produktowych i ciągłego rozwoju przyjaznych dla środowiska technologii produkcji po wszystkie aspekty działalności.

Abloy logo transparent