Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizuje aktualnie największy w historii samorządu projekt szkoleniowy FIZJO-LEARNING*, w ramach którego fizjoterapeuci z całej Polski mogą całkowicie bezpłatnie korzystać ze szkoleń, zarówno online jak i stacjonarnych.
Sercem projektu jest nowoczesna platforma edukacyjna https://fizja.pl/, na której zamieszczonych jest blisko 60 szkoleń online i poprzez którą można się również zapisać na szkolenia stacjonarne. Szkolenia są najwyższej jakości, treści przygotowane zostały przez najlepszych ekspertów z różnych dziedzin fizjoterapii, a ich forma jest bardzo atrakcyjna i różnorodna.

 

Szkolenia podzielone są na osiem dziedzin – fizjoterapia w ortopedii, neurologii, pediatrii, kardiologii, uroginekologii, pulmonologii, onkologii oraz tzw. szkolenia niedziedzinowe co oznacza, że niezależnie od profilu placówki z pewnością każdy fizjoterapeuta znajdzie coś dla siebie (może pogłębić wiedzę w tym obszarze, w którym pracuje na co dzień bądź podnieść kompetencje w nowych dla siebie zagadnieniach). Pełna lista dostępnych tematów szkoleń online znajduje się w załączonej ulotce oraz na stronie: https://kif.info.pl/szkolenia-online/
Ogromną zaletą szkoleń online jest możliwość korzystania z nich o każdej porze, dogodnej dla uczestnika. Każde szkolenie zwieńczone jest egzaminem, a po jego pomyślnym zaliczeniu otrzymuje się certyfikat sygnowany pieczątką Krajowej Izby Fizjoterapeutów.
Szkolenia w ramach projektu FIZJO-LEARNING dostępne dla wszystkich fizjoterapeutów, którzy są zatrudnieni, bez względu na formę tego zatrudnienia. Aby wziąć udział w szkoleniach wystarczy wejść na platformę https://fizja.pl/ i zarejestrować się do udziału w projekcie. System prowadzi przez rejestrację krok po kroku, więc cały proces przebiega bardzo sprawnie.
Serdecznie zachęcamy wszystkich fizjoterapeutów do rejestracji w tym największym projekcie edukacyjnym i udziału w najwyższej klasy szkoleniach podnoszących kompetencje zawodowe.
Poniżej umieszczamy ulotkę informacyjna oraz kilka przydatnych linków:
Platforma FIZJA: https://fizja.pl/
Informacje o projekcie, harmonogram szkoleń, lista trenerów, filmy z instrukcją rejestracji: https://kif.info.pl/ue-fizjo-learning/
Profil FIZJA na Facebooku: https://www.facebook.com/fizjaPlatforma
Zapraszamy do udziału w szkoleniach!
Zespół Fizja
Biuro Krajowej Izby Fizjoterapeutów
*Krajowa Izba Fizjoterapeutów realizuje projekt nr POWR.07.01.00-00-0005/22 FIZJO-LEARNING – większe kompetencje fizjoterapeutów w pracy z pacjentem chorującym na choroby zakaźne, w tym COVID-19 współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.