Jeśli chcesz nawiązać ciekawe kontakty zawodowe? Masz pomysł na innowacje w obszarze medycyny, cyfryzacji, zarządzania? Chcesz otrzymać wsparcie finansowe i merytoryczne na realizację Twojego projektu?

 


Dołącz do wydarzenia!!!
https://www.facebook.com/events/7379334748773940?ref=newsfeed

 • Trwa  rekrutacja do  Hackathonu “HAcK NA ZDROWIE”.
  Hackathon “HAcK NA ZDROWIE” to kilkudniowy sprint szkoleniowo-projektowy podczas którego masz szansę rozwijać swój pomysł na innowacje i zyskać wsparcie na jego wdrożenie w życie.
  Wydarzenie skierowane jest do wszystkich studentów Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, Politechniki Łódzkiej, Uniwersytetu Łódzkiego oraz innych Uczelni Wyższych z terenu województwa łódzkiego.
  Celem Hackathonu jest wypracowanie prototypu, projektu innowacyjnego produktu cyfrowego lub analogowego, aplikacji lub usługi z branży medycznej w jednym z obszarów medycyny: zarządzanie, cyfryzacja lub zdrowie. W trakcie Hackathonu masz możliwość pracować nad własnym pomysłem lub podjąć jedno z 7 wyzwań, które wyznaczyły nam firmy
  Zobacz wyzwania:  https://abk.umed.pl/hackathon/

  Dlaczego warto wziąć udział ?

 • Masz pomysł, ale nie wiesz jak z nim ruszyć? Podczas Hackathonu dostaniesz wsparcie mentorów i mentorek z branży medycznej, technologicznej i biznesowej oraz z podmiotów zewnętrznych partnerujących w wydarzeniu, którzy będą wspierać Cię merytorycznie i pomogą Ci ruszyć z pomysłem do przodu.
 • Chcesz nawiązać ciekawe kontakty biznesowe? Podczas Hackathonu masz szansę na networking z pracodawcami z obszarów technologicznych i medycznych. Może wśród nich znajdzie się Twój przyszły pracodawca? Daj mu się poznać.
 • Chcesz rozwijać swój pomysł z innymi? Na Hackathonie poznasz ciekawych ludzi z różnych kierunków, dzięki wymianie Waszych pomysłów, doświadczeń, wiedzy i kompetencji macie szansę stworzyć naprawdę innowacyjny zespół, który może być początkiem wspaniałej startup`owej przygody.
 • Chcesz rozwijać swoje kompetencje? W ramach wydarzenia mam szansę wziąć udział w szkoleniach z myślenia projektowego design thinking, budowania modeli biznesowych czy autoprezentacji.
 • Brak Ci pewności, że Twój pomysł zostanie wdrożony? Wsparcie Twojego projektu dostaniesz nie tylko podczas trwania wydarzenia ale również po za nim. Masz szansę na kontynuowanie swojego projektu dalej pod okiem specjalistów i organizacji wspierających startup’y, z którymi poznamy Cię podczas trwania wydarzenia.

Szczegółowe informacje i zapisy: http://abk.umed.pl/hackathon/