Ruszyły zapisy na Health Opening Day – konferencję otwierającą projekt Healthcare Business Forum, którą poprowadzi Karolina Kornowska, Project Manager Polskiej Federacji Szpitali oraz koordynatorka Raportu „Top Disruptors in Healthcare ”. Tematem prelekcji będzie prezentacja innowacyjnych rozwiązań medycznych oferowanych przez startupy medyczne w Polsce.

Prelekcja odbędzie się 21 marca 2022 r. o godzinie 19:00 na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, przy ul. Żwirki i Wigury 61 w Warszawie.

Health Opening Day to otwarta prelekcja, która rozpocznie wydarzenie Healthcare Business Forum.

Healthcare Business Seminars to cykl pięciu spotkań z ekspertami oraz przedstawicielami branży medycznej, w którym weźmie udział 30 uczestników wyselekcjonowanych w dwuetapowej rekrutacji.

Healthcare Business Forum natomiast jest konferencją, która zamyka nasze wydarzenie. Odbywają się wtedy również warsztaty organizowane przez partnerów korporacyjnych projektu.

Jest to już ósma edycja projektu HBF, podczas której prelekcje oraz seminaria pozwolą uczestnikom na uzyskanie różnorodnej wiedzy z zakresu zarządzenia w sektorze medycznym. Dzięki tej inicjatywie studenci i inni zainteresowani współtworzeniem w przyszłości kadry specjalistów z zakresu ochrony zdrowia, mają okazję pogłębić swoją wiedzę na temat zarządzania w tym obszarze.

Zapisy na Healthcare Business Forum możliwe są pod linkiem: https://lnkd.in/e6NkrTFA