Firma Healthly dołącza do grona członków wspierających Polskiej Federacji Szpitali.

Healthly to innowacyjne oprogramowanie umożliwiające placówkom i specjalistom medycznym pracę w formie wideokonsultacji, a pacjentom na znalezienie i odbycie porady bez konieczności wychodzenia z domu.

Platforma jest dostosowana zarówno dla lekarzy, lekarzy specjalistów, psychoterapeutów, psychologów, dietetyków, fizjoterapeutów oraz placówek medycznych, jak i pacjentów w każdej grupie wiekowej.

Najważniejsze przewagi konkurencyjne w wersji platformy 1.0:

  • Wewnętrzny komunikator wideo wraz z czatem, optymalizujący czas pracy lekarzy i specjalistów medycznych oraz cały proces kontaktu z pacjentem. Pozwala również na skuteczniejszą i bardziej angażującą formę kontaktu z pacjentem niż telefon czy czat. Korzystanie z profesjonalnych narzędzi telemedycznych znacząco poprawia wizerunek placówki oraz lekarzy i specjalistów w oczach pacjenta. Nasz komunikator jest zaimplementowany w aplikacji internetowej – nie wymaga on instalacji.
  • W pełni zautomatyzowany proces płatności dla placówki lub lekarza – specjalista medyczny może skupić się tylko na najważniejszej kwestii – leczeniu pacjentów. Środki trafią bezpośrednio na jegokonto po zrealizowanej konsultacji. Do tego czasu przechowywane są na koncie technicznym u operatora płatności, gwarantującym bezpieczeństwo środków – Dotpay. Proces płatności internetowych jest też o wiele wygodniejszy dla pacjenta niż klasyczny przelew bankowy.
  • Internetowe płatności pomagają również w niwelowaniu strat powodowanych konsultacjami na których pacjent się nie zjawił. Każdy pacjent umawiający się na wizytę przez platformę musi od razu ją opłacić. Tak jak wypadku standardowych zakupów internetowych. Dzięki temu zabezpieczamy placówki oraz lekarzy i specjalistów przed potencjalnymi stratami. Decyzję o potencjalnym zwrocie za nie przeprowadzoną wizytę pozostawiamy placówkom oraz lekarzom i specjalistom.
  • Rozbudowany kalendarz i system powiadomień o wizytach udostępniany dla pacjentów, lekarzy ispecjalistów medycznych. Przypomnienia o wizytach trafiają zarówno do pacjenta, jak i lekarza, specjalisty medycznego. W razie konieczności za pomocą systemu można przełożyć konsultację na inny termin. Dzięki tym funkcjom, minimalizujemy możliwość nie przeprowadzenia wizyty z powodu nieobecności pacjenta. Pracujemy również nad integracją z kalendarzem Google.
  • Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Wszystkie wideo konsultacje oraz dane pacjentów, lekarzy, specjalistów medycznych i podmiotów medycznych na naszej platformie są zaszyfrowane. Dzięki temu placówki oraz lekarze i specjaliści medyczni mogą w bezpieczny sposób obsługiwać wszystkich pacjentów. Nasze serwery umiejscowione są w bezpiecznych lokalizacjach na terenie Unii Europejskiej u zaufanych kontrahentów – OVHcloud.

WIĘCEJ INFORMACJI

Kontakt:
Szymon Jasiński – mail – szymon.jasinski@healthly.pl, telefon – 795 271 652
Piotr Kaleta: mail – piotr.kaleta@healthy.pl, telefon – 536 754 273