15 maja 2020 r. odbędzie się pierwsza edycja wirtualnej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia. Wydarzenie dedykowane jest dyrektorom, managerom i osobom zarządzającym placówkami ochrony zdrowia, którzy chcą dowiedzieć się jak dostosować się do zmieniających się warunków – uwzględniając sytuację wywołaną przez pandemię Covid-19.

Zarządzanie współczesną placówką medyczną – w dobie dynamicznie zmieniających się przepisów prawnych, rosnących wymagań pacjentów oraz rozwijających się nowoczesnych technologii medycznych – staje się coraz większym wyzwaniem. Skuteczny marketing, wysoka jakość obsługi pacjentów, przestrzeganie prawa, wdrażanie innowacji technologicznych – to tylko kilka obszarów, z którymi dyrektorzy i managerowie mierzą się na co dzień.

Specjalistyczną i kompleksową wiedzę z zakresu aktualnych zagadnień dotyczących zarządzania placówką leczniczą oraz wskazówki jak przekuć obecny kryzys w szansę na rozwój zdobędziesz podczas wirtualnej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia, która odbędzie się w piątek 15 maja 2020 r. Emisja na żywo, w formie webinaru, uzupełniona będzie o możliwość rozmów z ekspertami na czacie.

W ramach wydarzenia zaplanowanych jest szereg wykładów prowadzonych m.in. przez specjalistów do spraw zarządzania placówkami medycznymi, prawników, ekspertów z zakresu sprzedaży oraz marketingu. Gościem specjalnym będzie ekspert reprezentujący Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia (CSIOZ). Wystąpienia nie będą jedynie teorią – prelegenci opowiedzą o konkretnych sytuacjach i rozwiązaniach, przedstawią inspirujące case studies oraz sposoby na wykorzystanie wiedzy w praktyce.

Uczestnicy Akademii Managera Ochrony Zdrowia dowiedzą m.in. 

  • jakie są najskuteczniejsze strategie marketingowe, które z nich sprawdzą się w czasie pandemii;
  • dlaczego warto wprowadzić telekonsultację na stałe do oferty placówki medycznej;
  • jak usprawnić jakość obsługi pacjentów oraz przygotować zespół recepcji do pracy zdalnej;
  • jakie są obecnie największe ryzyka prawne związane z funkcjonowaniem placówki;
  • jak prowadzić social media w dobie Covid-19;
  • jakie zmiany dynamicznych w cyfryzacji ochrony zdrowia będą miały miejsce w 2020 r.

Organizatorem konferencji jest firma Medidesk, która opracowała i wdrożyła innowacyjną na polskim rynku aplikację służącą do zarządzania zgłoszeniami pacjentów oraz monitorowania wskaźników biznesowych i marketingowych w placówkach medycznych. Firma specjalizuje się również w szkoleniach dla menedżerów i pracowników rejestracji placówek medycznych.

Więcej informacji o wirtualnej konferencji Akademia Managera Ochrony Zdrowia, szczegółowy program oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na stronie: www.amoz.edu.pl