Pełniąca Patronat Honorowy Polska Federacja Szpitali oraz Agencja Business France, której rolą jest promocja międzynarodowego rozwoju francuskich firm, mają niezwykłą przyjemność zaprosić dyrektorów placówek medycznych oraz lekarzy (w szczególności radiologów, ginekologów, położników i kardiologów) na interaktywną prezentację sprzętu Melody* firmy AdEchoTech. Melody to zdalnie sterowany, zrobotyzowany system ultrasonograficzny, który odpowiada na wyzwania niedoboru specjalistów w Polsce oraz potrzeby przeprowadzania bezkontaktowych badań. Sprzęt ułatwia dostęp do opieki zdrowotnej m. in. mieszkańcom terenów wiejskich, co pozwala na zmniejszenie kosztów i uniknięcie opóźnień w wykrywaniu oraz leczeniu chorób.

Wydarzenie odbędzie się w środę 13 października br. o godzinie 18:00 w Ambasadzie Francji w Polsce przy ulicy Pięknej 1 w Warszawie. Goście będą mieli okazję nie tylko obejrzeć, ale również przetestować system Melody – mobilna sonda pozwoli zaproszonym lekarzom zbadać pacjenta znajdującego się w tym samym czasie we Francji.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny, jednak ze wzglądu na charakter miejsca pokazu konieczna jest wcześniejsza rejestracja na liście gości. Liczba miejsc jest ograniczona.

Wydarzenie potrwa około 90 minut i będzie transmitowane live. Zachęcamy do kontaktu osoby, które nie będą mogły fizycznie uczestniczyć w spotkaniu, abyśmy mogli przesłać Państwu link.

Dodatkowo oferujemy o możliwości zorganizowania demonstracji sprzętu w Państwa placówkach medycznych. Przedstawiciel firmy będzie dla Państwa dostępny w dniach 12-15 października. Zainteresowane osoby prosimy o pilny kontakt.

Osoba kontaktowa (również w języku polskim):
Catherine GAUTHIER
Doradca ds. Eksportu
Ekspert ds. rynków zdrowia Europy Środkowo Wschodniej
catherine.gauthier@businessfrance.fr
Ambasada Francji w Polsce

 

*Jedyne urządzenie posiadające autoryzację na rynkach Unii Europejskiej i USA. MELODY posiada certyfikat CE (klasa IIa) oraz FDA 510 k. Jest dopuszczony na rynku Kanadyjskim przez Health Canada oraz wkrótce w Wielkiej Brytanii w ramach publicznej opieki zdrowotnej (NHS). Obecnie 25 urządzeń MELODY funkcjonuje we Francji i zagranicą. Główne obszary, w których sprzęt jest używany, to: ginekologia / położnictwo 65 % i kardiologia 35 %.