Serdecznie zapraszamy na wirtualne śniadanie biznesowe poświęcone zagadnieniom projektów naukowo-badawczych w oparciu o zgromadzone doświadczenie firmy Pixel Technology. Wydarzenie, zaplanowane na 19 października, odbędzie się pod patronatem Klastra LifeScience Kraków. To świetna okazja, aby zgłębić temat projektów naukowo-badawczych realizowanych przez szpitale. Spotkanie szczególnie rekomendujemy menadżerom placówek medycznych, pragnącym poszerzyć swoją wiedzę w tym zakresie.

Zagadnienia, które będą poruszane w trakcie spotkania, to m.in:

  • Dlaczego dobór odpowiedniej technologii dla placówki medycznej to kluczowy proces, który wymaga uwzględnienia wielu czynników?
  • Skąd zdobyć odpowiednie finansowanie dla projektów naukowo-badawczych?
  • Jakie kwalifikacje i doświadczenie są kluczowe dla personelu w projektach naukowo-badawczych?
  • Jak skutecznie nawiązywać współpracę między instytucjami w obszarze badań naukowych?
  • Jakie długoterminowe zobowiązania mogą wyniknąć z projektów naukowo-badawczych i jak nimi skutecznie zarządzać?

Pixel Technology, dzięki realizacji projektów o łącznej wartości prawie 15 mln euro, zgromadziło imponujące doświadczenie, którym chce się podzielić podczas spotkania. Jako pionierzy w zakresie technologii opartych na sztucznej inteligencji, firma opracowała systemy diagnostyczne, takie jak np. projekt MRImmuno skoncentrowany na wczesnej diagnostyce stwardnienia rozsianego. O tych doświadczeniach opowie Prezes Pixel Technology – Jakub Musiałek.

Pełne informacje oraz rejestracja dostępne są pod linkiem:

https://lifescience.pl/wydarzenie-klastra/elastycznosc-i-skutecznosc-w-projektach-naukowo-badawczych-na-bazie-doswiadczen-pixel-technology/

Uwaga: prosimy kliknąć w baner (z linkiem) ,,Zarejestruj się na śniadanie Klastra (otrzymasz link do Zoom’a)”, a potem wypełnić formularz i zaznaczyć m.in checkbox ,,Zaproszenia na Śniadania z Klastrem”.

Zapraszamy serdecznie!

Kontakt po stronie Pixel Technology

 

marketing@pixel.com.pl