„Chcemy dostarczać Federacji oraz jej członkom informacji i służyć pomocą w zakresie rozwiązań informatycznych w ochronie zdrowia” – tak chęć przystąpienia do Polskiej Federacji Szpitali uzasadnia Sebastian Pawłowski, wiceprezes Komputronik Biznes.

 

Spółka posiada wyspecjalizowany dział Healthcare zajmujący się dostarczaniem nowoczesnych rozwiązań do sektora usług medycznych. Specjaliści tego obszaru kompleksowo wspierają projekty służby zdrowia, zatem dołączenie do Polskiej Federacji Szpitala jest naturalnym kierunkiem.

„Bardzo cieszymy się, że do grona naszych partnerów wspierających dołącza Komputronik Biznes. Liczymy na owocną i wieloletnią współpracę, która będzie korzystna dla obydwu stron” – komentuje Ligia Kornowska, Dyrektor Zarządzająca Polskiej Federacji Szpitali.

Bycie częścią Federacji to dla Komputronika Biznes okazja do dostarczania zamkniętej grupie szpitali informacji o trendach w możliwościach oferowanych przez rozwiązania ICT oraz dzielenia się wiedzą o narzędziach, które mogą usprawnić i poprawić działalność szpitali w obszarze organizacyjnym finansowym ora medycznym.

„Wierzymy, że nowoczesne rozwiązania technologiczne będą służyć zwiększaniu jakości świadczonych przez podmioty ochrony zdrowia, w tym e-usług oraz dopasowaniu do wprowadzanych wymagań ustawowych związanych z elektronizacją usług, bezpieczeństwem danych oraz podniesieniu efektywności finansowej” – mówi wiceprezes Komputronik Biznes, Sebastian Pawłowski.

 

***

Komputronik Biznes Sp. z o.o. to integrator rozwiązań na rynku IT, oferujący doradztwo i kompleksową obsługę przedsiębiorstw i instytucji. Opracowuje i realizuje plany kompleksowej informatyzacji, w tym modernizacji już istniejących systemów informatycznych. Komputronik Biznes posiada 6 filii w największych polskich miastach i skupia zespół stu kilkudziesięciu doświadczonych doradców, inżynierów i techników w całej Polsce.

Spółka wchodzi w skład struktury Grupy Kapitałowej Komputronik SA.