Zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Badania Kliniczne to MY!, organizowanej przez Akademię Leona Koźmińskiego, której patronatu dzieła także Polska Federacja Szpitali i Polskie Towarzystwo Koordynowanej Ochrony Zdrowia, która odbędzie się 18.września w Warszawie.

Wychodząc naprzeciw nowoczesnym rozwiązaniom, a zarazem zachowując wszystkie panujące restrykcje – przeprowadzimy ją w systemie hybrydowym! W murach Akademii będziemy gościć maksymalną dopuszczalną liczbę uczestników, a pozostałych zaprosimy do udziału online wspartego wykorzystaniem oprogramowania do organizowania wydarzeń w takiej formule. Dzięki temu każdy zainteresowany poruszanymi przez nas tematami, będzie mógł ich wysłuchać w preferowanej oraz możliwej dla siebie formie! Z dowolnego miejsca na Ziemi!

Stawiamy na innowacje, nowoczesne technologie oraz współczesne metody pracy i zarządzania. Właśnie na tych tematach będziemy się skupiać podczas pierwszej organizowanej przez Nas konferencji. Rok 2020 w szczególny sposób pokazał, że wciąż mamy tu duże pole do działania oraz rozwoju. Musimy coraz odważniej sięgać po narzędzia oraz metody, których do tej pory nie byliśmy pewni, a zaproszeni przez Nas goście udowodnią, że nie musimy się ich obawiać!

Prelegenci reprezentujący międzynarodowe firmy oraz organizacje przedstawią rozwiązania już wdrażane oraz podzielą się swoimi praktycznymi doświadczeniami.

Będzie to fantastyczna okazja do wymiany wiedzy oraz doświadczeń, a także zaprezentowania i przedyskutowania rozwiązań wraz z międzynarodową publicznością.

Więcej informacji o konferencji i rejestracja na stronie: https://www.kozminski.edu.pl/pl/i-miedzynarodowa-konferencja-badania-kliniczne-my

WE!_Conference 2021_Media_PL

WE!_Conference 2021_Media_ENG

WE_Conference_Technical Issues_Informacje techniczne_2021