Zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji on-line poświęconej aspektom zarządzania lekami w szpitalu oraz roli apteki szpitalnej w opiece nad pacjentem. Organizatorem tego corocznego, międzynarodowego wydarzenia jest firma Becton Dickinson, producent robota aptecznego BD Rowa Vmax, którego Grupa Synektik jest wyłącznym dystrybutorem w Polsce w sektorze aptek szpitalnych.

Konferencja jest dwudniowa i odbywa się we wtorek 5 kwietnia oraz wtorek 17 maja 2022 r., przy czym udział należy potwierdzić rejestrując się na każdy z tych dni oddzielnie.

Prelegentami są osoby wysoko cenione w obszarze farmacji szpitalnej na całym świecie. Eksperci będą rozmawiać m.in. o korzyściach wynikających z automatyzacji procesów zarządzania gospodarką lekową w szpitalach, zmianach zachodzących w ekosystemie szpitali, digitalizacji, ochronie przed błędami, wynikach najnowszych badań. W programie zaplanowane są także interaktywne sesje pytań i odpowiedzi.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Program konferencji składający się z 22 inspirujących sesji tematycznych oraz formularz rejestracyjny znajdują się tutaj >>.

Adresatami konferencji są osoby zarządzające szpitalami, kierownicy aptek szpitalnych, farmaceuci szpitalni i kliniczni, osoby odpowiedzialne za działy aparatury medycznej, studenci farmacji, studenci zarządzania w obszarze ochrony zdrowia, a także wszyscy inni zainteresowani tą tematyką.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji!

 

 

O robotach BD Rowa

Systemy BD Rowa, dedykowane dla aptek szpitalnych, to zintegrowane urządzenia robotyczne oraz specjalistyczne oprogramowanie optymalizujące proces przygotowywania, magazynowania i wydawania leków na potrzeby oddziałów. Systemy umożliwiają obniżanie bieżących kosztów związanych z logistyką leków, a ich wdrożenie minimalizuje ryzyko błędów przy dystrybucji medykamentów, tym samym zwiększając bezpieczeństwo pacjentów w szpitalach.

Dowiedz się więcej o robotach aptecznych BD Rowa (strona Synektik) >>