Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej „Hejt – aspekty prawne, psychologiczne, ekonomiczne i społeczne”

Konferencja odbywa się 14-15..06.2019 w Warszawie, ul. Moniuszki 1A

KONFERENCJA ZAPROSZENIE(1)

KONFERENCJA PROGRAM(1)

Collegium Humanum Szkoła Główna Menedżerska z siedzibą w Warszawie – to międzynarodowa uczelnia niepubliczna, którą tworzą wielowymiarowi wykładowcy akademiccy z uniwersalnym dorobkiem naukowym, dydaktycznym i menedżerskim w obszarze edukacji na poziomie szkolnictwa wyższego.

Standardem naszej codziennej pracy jest przekraczanie granic pomiędzy marzeniami, wiedzą, a rzeczywistymi możliwościami jednostki. Indywidualne podejście do każdego studenta, wyjątkowa atmosfera studiowania, międzynarodowe środowisko, aktualne źródła wiedzy zweryfikowane przez praktykę, opieka stypendialna i zespół ludzi, dla których nauka i praca to pasja życia codziennego, tworzą wartość dodaną wnoszoną przez Collegium Humanum w procesie budowania i doskonalenia społeczności obywatelskiej Polski i Europy.

Collegium Humanum to projekt międzynarodowy, który wyróżnia się ofertą edukacyjną tworzoną w odpowiedzi na potrzeby rynku ludzi młodych, kreatywnych i wyjątkowo zdolnych. Kreatywność i innowacyjność to podstawowe cechy projektowanych produktów edukacyjnych, które powstają w zespołach interdyscyplinarnych przy udziale znanych i cenionych specjalistów–praktyków z ludźmi świata nauki, ale przede wszystkim dzięki autorskiej platformie relacji międzypokoleniowej, łączącej życie akademickie wielu prestiżowych uniwersytetów światowych z ambitną i wymagającą młodzieżą szkół średnich i ponadgimnazjalnych na całym świecie.