Firma K&P Medical Group Sp. z o.o. specjalizuje się w sprzedaży wysokospecjalistycznego sprzętu medycznego uznawanych na całym świecie marek. W swoim portfolio posiadamy wysokiej klasy diagnostyczną aparaturę medyczną, sprzęt hemodynamiczny, sprzęt do elektrokardiologii i produkty wykorzystywane w chirurgii naczyniowej. W naszej ofercie znajdują się r wnież systemy do oczyszczania powietrza. Produkty wykonane są z najwyższej jakości materiał w, oraz posiadają unikatowe rozwiązania.

Od wielu lat prężnie działamy na rynku Szpitali publicznych oraz prywatnych, sprawnie i kompleksowo zaopatrując Plac wki w sprzęt medyczny. Z zakresu aparatury diagnostycznej dostarczmy takie aparaty jak systemy rentgenowskie, ultrasonografy oraz technologie informatyczne w medycynie. Z zakresu produkt w hemodynamicznych zaproponować możemy stenty, Desy, prowadniki angioplastyczne i diagnostyczne, cewniki balonowe, introduktory etc.

Dodatkowo wychodząc na przeciw aktualnym potrzebom Sp łka K&P Medical Group, posiada w swojej ofercie rozwiązania, kt re mogą przyczynić się do wsparcia walki z patogenami, kt re w dzisiejszych czasach tak bardzo zagrażają życiu i zdrowiu ludzi. Urządzenie Aerte, kt re znajduje się w naszej ofercie to urządzenie, w kt rym zastosowana została unikatowa technologia oczyszczania powietrza. Liczne badania wykazały wysoką skuteczność działania urządzeń przeciwko wirusom, w r żnych warunkach i środowiskach. Dzięki doskonałym efektom w zakresie oczyszczania powietrza i braku szkodliwego wpływu na organizm ludzki urządzenia te znalazły szerokie zastosowaniew placówkach wielu branż na świecie w walce z Covid-19.

Nasze dotychczasowe doświadczenia na rynku medycznym, zrozumienie branży oraz elastyczność, pozwolicszpitalom – członkom Polskiej Federacji Szpitali na szybki dostęp do nowych technologii, innowacji w branży, bezpośredniego kontaktu. Jesteśmy gotowi włączyć się w działania, mające na celu sprawne zarządzanie „łańcuchem dostaw” sprzętowych i optymalizacją koszt w z tym związaną.

W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu.

Katarzyna Boratyńska

Project Manager

M +48 606 440 611