Wraz z początkiem lutego firma LUG Light Factory sp. z o.o. dołączyła do PFS jako członek wspierający. Chcieliśmy przywitać się i przedstawić.

Od 30 lat firma  zajmuje się produkcją opraw oświetleniowych, m.in. produkujemy oprawy UVC Purelight LUG, które  dezaktywują 99,9% SARS-COV-2 i innych drobnoustrojów w pomieszczeniu, co potwierdzają badania Boston University (https://assets.researchsquare.com/files/rs-65742/v1/aff09723-35d8-4424-9ad8-08f7f52c2570.pdf). Nasze oprawy UVC w wersji FLOW (stała dekontaminacja powietrza przy obecności ludzi), DIRECT i HYBRID są projektowane, rozwijane, badane i produkowane w Polsce. Wykorzystanie własnych zasobów pozwala nam na prowadzenie ciągłej kontroli jakości, co przekłada się na niezawodność. Przede wszystkim jednak oznacza to, że jesteśmy w stanie wdrażać i produkować rozwiązania szyte na miarę. Oferujemy szpitalom profesjonalny projekt w celu optymalizacji liczby i mocy opraw, z uwzględnieniem wymaganego czasu dekontaminacji, niezbędnego do dezaktywacji nie tylko SARS-COV-2, ale także innych wirusów, bakterii czy grzybów.

Zachęcamy do kontaktu.

Michał Macewicz
Product Manager
+48 882 164 061
Michal.Macewicz@lug.com.pl

Chętnie pomożemy stawić czoła obecnym wyzwaniom, aby zwiększyć bezpieczeństwo w Państwa placówkach. Wyposażenie gabinetów, poczekalni czy wind to inwestycja, która opłaci się na lata.