Przedstawiamy nowego członka wspierającego PFSz, firma Med-JobsHR.

Folder HR 2020 (2)

Towyspecjalizowaną agencją pracy, zajmującą się procesami rekrutacyjnymi dla sektora medycznego.Od ponad 10 lat swoje usługi kieruje do  placówek leczniczych borykających się z brakami kadrowymi lub szukających wysokiej klasy specjalistów.

Swoich Klientów wspiera w rekrutacji:

  • lekarzy,
  • lekarzy stomatologów ,
  • kadry menedżerskiej,
  • oraz personelu medycznego średniego szczebla.

 

Działania obejmują:

#1. Diagnozę potrzeb klienta

To etap często pomijany przez osoby odpowiedzialne za rekrutację wewnątrz organizacji, a jednocześnie kluczowy dla powodzenia procesu. Zazwyczaj odpowiedź pytanie o potrzeby brzmi np.: „potrzebujemy lekarza anestezjologa”. Rola agencji w tym procesie polega na zadawaniu pytań, których klient sam by nie zadał, a które obu stronom pozwolą szybciej przejść przez proces rekrutacji. To na tym etapie poznajemy specyfikę placówki, poznajemy preferencje Klienta co do profilu lekarza, weryfikujemy rynkowość stawek.

#2. Poszukiwanie odpowiedniego kandydata

Po wstępnym, ale bardzo ważnym etapie zbierania potrzeb, przychodzi moment na poszukiwanie właściwej osoby do obsadzenia stanowiska Klienta. W Med-JobsHR  posiadamy nie tylko szeroką bazę kandydatów, ale także sieć kontaktów, które pozwalają w krótkim czasie dotrzeć z ofertą pracy do dużej grupy osób. Częstą praktyką jest docieranie do kandydatów bezpośrednio, oferując mu udział w procesie rekrutacji, tutaj oprócz rekruterów, do pracy wkraczają również nasi headhunterzy.

#3. Wsparcie w ocenie kandydata

Zatrudniamy ekspertów, którzy wiedzą, jak przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne, sprawdzające kompetencje kandydata w różnym zakresie. W przypadku kompetencji twardych, takich jak konkretna wiedza zawodowa i umiejętności, rekruterzy opierają się na deklaracjach kandydata i weryfikacji dokumentów (dyplomy, referencje).

#4 Gwarancja

Rola nie kończy się z chwilą podpisania kontraktu z nowym pracownikiem. Jeśli zdobyty przez nas pracownik odejdzie po krótkim, określonym w umowie czasie, dokonana zostanie bezpłatna rekrutacja uzupełniająca, lub dokonamy zwrotu poniesionych przez Klienta kosztów poniesionych na poczet rekrutacji.

W Med-JobsHR  posiadamy nie tylko szeroką bazę kandydatów, ale także sieć kontaktów, które pozwalają w krótkim czasie dotrzeć z ofertą pracy do dużej grupy osób. Częstą praktyką jest docieranie do kandydatów bezpośrednio, oferując mu udział w procesie rekrutacji, tutaj oprócz rekruterów, do pracy wkraczają również nasi headhunterzy.

Powierzając proces rekrutacji specjalistów do swojej placówki agencji Med-JobsHR, decydujesz się na usługi firmy, która specjalizuje się w tym jednym, konkretnym zadaniu. Dzięki wiedzy, doświadczeniu i zdobytej przez lata sieci kontaktów, w jak najszybszym czasie znajdziemy dla Państwa lekarzy.Korzystanie z wyspecjalizowanej agencji pracy jest korzystne dla wszystkich tych, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu, pieniędzy oraz pozyskaniu pracowników o jak najwyższych kwalifikacjach, adekwatnych do stanowiska pracy.

Facebook PFSz

Inne artykuły

Tagi