Przedstawiamy nowego członka wspierającego PFSz, firmę MINDRAY. Poniżej informacje od firmy:

 

Innowacje dla lepszej opieki medycznej

Mindray to czołowy światowy producent urządzeń i rozwiązań medycznych, dedykowanych do tworzenia lepszej opieki zdrowotnej, która będzie dostępna dla jak największej ilości osób.

Od 30 lat aktywnie rozwijamy innowacyjne technologie dla szpitali oraz wszystkich pozostałych miejsc, gdzie diagnostyka i monitorowanie pacjenta mają zastosowanie.

Innowacje Mindray to szeroka gama rozwiązań dla sektora medycznego w zakresie:

– monitorowania i podtrzymywania funkcji życiowych pacjenta,

– systemów obrazowania medycznego

– diagnostyki in-vitro.

Wierzymy, że ciągła nauka jest podstawą rozwoju, dlatego też prowadzimy 8 Centrów Badań i Rozwoju zlokalizowanych na całym świecie. Jako międzynarodowa korporacja posiadamy również globalną sieć marketingową i serwisową. Dostarczamy rozwiązania podczas całego cyklu życia produktu – od pomysłu, przez produkcję i dostawę, po bieżące wsparcie podczas użytkowania.

Oferujemy szerokie spektrum aparatury medycznej, mając na uwadze intuicyjność obsługi, zaawansowane technologie i niskie koszty utrzymania. Jesteśmy sprawdzonym partnerem na całym świecie, obecnym na polskim rynku od wielu lat. Nasze zintegrowane i kompleksowe rozwiązania są dostosowane do wielu potrzeb konkretnych oddziałów. Pomaga to personelowi medycznemu zwiększyć wydajność i zoptymalizować zarządzanie.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym pełnym portfolio na stronie internetowej.

 

Mindray Medical Poland Sp. z o. o.
Cybernetyki 9

02-677 Warszawa

 

Tel: (22) 463 80 80

Email: info-pl@mindray.com

www.mindray.com/pl

FB: @MindrayPoland