Firma Mobile Scanmed Systems sp. z o.o. chciałaby zarekomendować platformę do monitorowania jakości oraz oczyszczania powietrza – Aura Air. Proponowane urządzenie produkcji izraelskiej jest kompleksowym i inteligentnym rozwiązaniem, które zabezpiecza szpitalne pomieszczenia przed zanieczyszczonym powietrzem, wirusami (także i przede wszystkim Sars-Cov-2), bakteriami (m.in. MRSA), grzybami oraz innymi lotnymi związkami organicznymi znajdującymi się w powietrzu.

Aura Air korzysta z unikalnego, 4 etapowego procesu aktywnej analizy i oczyszczania powietrza, który daje pewność w usuwaniu wirusów z 99,96% skutecznością. Zostało to potwierdzone w badaniach klinicznych przeprowadzonych w szpitalu Sheba Medical Center (wyniki w załączeniu). Dzięki temu Aura Air jest w stanie zwiększyć bezpieczeństwo pacjentów oraz kadry medycznej, poprzez ograniczenie przenoszenia i eliminację niepożądanych cząsteczek krążących w powietrzu. Ta inteligentna platforma dopasowuje się do indywidualnych potrzeb pacjentów z uwagi na ich stan zdrowia. Ponadto dzięki specjalnemu oprogramowaniu, dostępnemu przez przeglądarkę internetową, jesteśmy w stanie monitorować stan powietrza, śledzić jego historię do roku wstecz oraz zmieniać konfigurację poszczególnych urządzeń.

Obecnie wspomniane rozwiązanie z powodzeniem działa w szpitalu Sheba Medical Center w Tel Avivie, Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu na Oddziale Ginekologii covid, w Wojewódzkim Szpitalu Zakaźnym we Wrocławiu oraz wielu prywatnych klinikach na całym świecie.

Naszym celem jest dostarczyć Państwu narzędzie do skutecznej walki z pandemią Covid-19. Badania kliniczne i praktyka bez wątpliwości pokazują, że Aura Air jest aliantem w tej walce.

Aura Air posiada znak CE oraz otrzymała atest PZH. Spełnia wymagania Sanepidu i przede wszystkim jest przeznaczona do gabinetów lekarskich i szpitali.

Wymiana filtra Ray’a następuje co 6 miesięcy (koszt około 350 zł netto), co w odróżnieniu od oczyszczaczy dostępnych na rynku daje w skali roku oszczędności rzędu kilku tysięcy złotych.

Urządzenie jest montowane do ściany lub sufitu – nie zajmuje w związku z tym miejsca na podłodze, nie stanowi przeszkody przy sprzątaniu pomieszczeń.

Więcej informacji nt. Aura Air mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: https://mobilescanmed.pl/aura-air#toggle-id-4

13.01.2021_Atest Higieniczny_Aura Air

Wyniki badań – tłumaczenie przysięgłe PL