Firma Biomass, członek wspierający Polskiej Federacji Szpitali, dostarcza rozwiązania modułowe do celów punktów szczepień, zewnętrznych SORów, izolatoriów, punktów pobrań w Polsce.

Modułowy Kontener Jednostki Medycznej (MKJM) . Jest to bardzo nowoczesne rozwiązanie dla budowy, bądź uzupełnienia jednostek szpitalnych, o dobrze wyposażone łóżka chorych. Łóżka te, w zależności od wyposażenia, mogą spełniać standardy intensywnej terapii, wzmożonego nadzoru, izolatki, czy też zwykłego oddziału szpitalnego. Elastyczność infrastruktury pozwala na uruchomienie innych funkcji medycznych, jak np. gabinety konsultacji ambulatoryjnych, diagnostyki czy zabiegowe. W niezwykle szybki sposób jesteśmy w stanie dostarczyć i zamontować system kontenerów wraz z infrastrukturą techniczną, który pozwala na niemal natychmiastowe uruchomienie MKJM w praktycznie każdym terenie, nawet bez możliwości podłączenia mediów zewnętrznych.

AUTONOMICZNE PUNKTY SZCZEPIEŃ

Obiekty szpitalne zbudowane z poszczególnych modułów kontenerowych są samowystarczalne w zaopatrzenie w energię elektryczną, wodę, odprowadzenie ścieków, system wentylacji i klimatyzacji, dostęp do lokalnej sieci szpitalnej i internetowej.

BEP prezentacja_szpitale_10-02-2021-small

Koordynator Projektu BEPMEDCENTER

Tomasz Piłat, tomasz@bep-sa.pl
www.bepmedcenter.pl

tel 601224849