Polska Federacja Szpitali zaprasza na Międzynarodową Konferencję Szkoleniową „Nowe spojrzenie na okulistykę”, w dniach 21 i 22 maja, której organizatorem jest OCHO Grupa Medyczna prof. Zagórskiego, członek PFSz!

Grupa od lat. tworzy środowisko ludzi, dla których rozwój zawodowy nierozerwalnie związany jest z potrzebą wymiany doświadczeń, z potrzebą czerpania wiedzy od najlepszych praktyków i potrzebą niespiesznej rozmowy, która inspiruje.

Dwudniowe spotkanie  przeprowadzone zostanie w formule hybrydowej:

Ze względu na szeroki zakres merytoryczny, konferencja podzielona jest na 6 bloków wykładowych oraz 5 transmisji „chirurgii na żywo”, którym towarzyszyć będzie pokaz filmów okulistycznych. Transmisja „chirurgii na żywo”  przeprowadzona zostanie  z bloku operacyjnego Ośrodka Chirurgii Oka prof. Zagórskiego w Krakowie.

To oczywiście nie wszystkie atrakcje, dlatego Organizatorzy zachęcają do szczegółowej lektury programu konferencji, który dostępny jest na platformie konferencyjnej, na której prowadzona jest również rejestracja uczestników. Serdecznie zapraszamy.

Do zobaczenia w Krakowie!
OCHO Grupa Medyczna prof. Zagórskiego