Pracowitość, motywacja i zaangażowanie – tak możemy określić zarówno siebie, jak i naszych lekarzy, których z sukcesem zapraszamy do naszego kraju zza granicy, głównie z Białorusi, aby wspierać polskie szpitale i placówki.
Sami wiele razy doświadczyliśmy sytuacji, kiedy w gigantycznej kolejce do lekarza usłyszeliśmy:
– Ma Pan/Pani termin za kilkanaście miesięcy…
A chory powinien mieć możliwość do zbadania przez specjalistę już, teraz, natychmiast, a nie kiedy będzie za późno.
Zdrowie to najważniejsza wartość, a my zamierzamy jej chronić.
Wiele polskich placówek powierzyło nam dobór odpowiedniego personelu medycznego. Dlaczego wybierają właśnie nas?
To nie tylko sukces całego zespołu MPS, który skrupulatnie przygotowuje wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do legalizacji i zatrudnienia, ale przede wszystkim to zasługa lekarzy, o których sami pacjenci mówią: cechuje ich ogromna wiedza, rzetelność, uprzejmość, wysoka kultura osobista.
Aby tego dokonać troszczymy się o całe otoczenie lekarza oraz jego rodziny. Chcemy, aby czuli się u nas dobrze. Dbamy z należytą starannością nie tylko o ich rozwój zawodowy, ale również społeczny.
Na rozmowę kwalifikacyjną z kierownictwem placówek medycznych trafiają tylko najlepsi lekarze o wysokim profilu zawodowym.
To wszystko ma zagwarantować rozwój polskich szpitali, zachowanie płynności ich działania oraz dbanie o pacjenta, jego zdrowie i spokój ducha.
Nasi lekarze są odpowiedzią na potrzeby polskiej służby zdrowia. Dzięki chęci rozwoju, naszemu wsparciu oraz pracowitości odnajdują się doskonale w polskim społeczeństwie.
Towarzyszymy lekarzowi na każdym etapie administracyjnym, aby czuł się bezpiecznie i spożytkował energię na wyższe cele, bo to my jesteśmy specjalistami w kwestiach prawno-formalnych.
Odpowiednie zadbanie o karierę lekarza i dobre samopoczucie jego rodziny przekłada się na jakość kontaktu z pacjentami i kolegami z pracy, a wiąże się to z podnoszeniem jakości świadczeń polskiej służby zdrowia.