Szanowni Prezesi oraz Dyrektorzy Szpitali,

W imieniu Jarosława J. Fedorowskiego, Prezesa PFSz oraz zespołu badawczego pragniemy gorąco zaprosić do wzięcia udziału w unikatowym projekcie Badanie Satysfakcji Dyrektorów Polskich Szpitali zainicjowanym i realizowanym przez Polską Federację Szpitali we współpracy z Manpower Life Science oraz Wolters Kluwer.

Inicjatywa Polskiej Federacji Szpitali jest pierwszym w Polsce badaniem satysfakcji Dyrektorów polskich szpitali.
Wszystkie zebrane w badaniu informacje są wartościowe i pozwolą zidentyfikować potrzeby środowiska Dyrektorów szpitali. Raport z wnioskami z badania przekażemy Państwu w pierwszej kolejności. Liczymy na jak największą grupę respondentów i gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu.

Ankieta jest w pełni anonimowa.

Link do kwestionariusza znajduje się tutaj  Badania Satysfakcji Dyrektorów Polskich Szpitali  

Ankietę będzie można wypełnić do 06.06.2019

Wstępne wyniki zostaną zaprezentowane podczas XIII Międzynarodowej Konferencji Hospital and Healthcare Management, 13-14.06.2019 w Warszawie.

https://www.termedia.pl/Konferencja-XIII-Miedzynarodowa-Konferencja-Hospital–Intro,999,6396.html


Badanie jest doskonałą okazją by podzielić się opinią na temat ważnych dla Państwa obszarów, które w znaczący sposób wpływają na warunki pracy Dyrektorów.

W przypadku pytań zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Urszulą Szybowicz, menedżerem projektów PFSz, e-mail: urszula.szybowicz@pfsz.org, tel: 697-752-855