Z ogromną przyjemnością informujemy o objęciu honorowym patronatem Janusza Cieszyńskiego Pełnomocnika Rządu ds. Cyberbezpieczeństwa szkolenia PFSz: ,,ESG oraz cyberbezpieczeństwo w szpitalach”.

Szkolenie „ESG oraz cyberbezpieczeństwo w szpitalach”, które odbędzie się 29-30.09.2023, jest wydarzeniem mającym na celu wzmocnienie edukacji wśród personelu placówek leczniczych w zakresie zrównoważonego rozwoju oraz cyberbezpieczeństwa. Szkolenie jest podzielone na dwa moduły, a każdy z nich gwarantuje otrzymanie po 4 punkty edukacyjne CPE dla uczestnika. Pierwszy moduł dotyczy zielonych szpitali i zrównoważonego rozwoju i jest opatrzony certyfikatem zielonym. Drugi moduł edukuje w zakresie cyberbezpieczeństwa i jest opatrzony certyfikatem niebieskim.

Koszt jednego modułu szkolenia wynosi 500zł, a obu – 1000zł. Opłata obejmuje udział w szkoleniu, networking, lunch, kolację i wydarzenie wieczorne.

Dla członków Polskiej Federacji Szpitali, jeden reprezentant podmiotu leczniczego może wziąć udział w szkoleniu bezkosztowo. Każdy kolejny przedstawiciel lub Członek Wspierający otrzymuje zniżkę 50%.

Koszty noclegu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie. Zapraszamy do skorzystania z oferty noclegowej Hotelu Arłamów – na hasło “PFSz” otrzymacie Państwo zniżkę. Do dnia 28.08.2023 gwarantujemy dostępność noclegów.

Zapraszamy do rezerwacji noclegu w Hotelu Arłamowie u p. Ilony Marszałek pod numerem telefonu: +48 532 177 906 i adresem e-mail i.marszalek@arlamow.pl

Kontakt do koordynatora merytorycznego: Michał P. Dybowski, +48 699 710 477

Kontakt do koordynatora organizacyjnego: Ligia Kornowska, +48 690 875 075

Będziemy zaszczyceni, jeśli zechcą Państwo wziąć udział w szkoleniu.
Do zobaczenia w Arłamowie!

….